“… ir repas tapo džiazu…”: Jose James Lietuvoje [lapkričio 14 d., Tamsta].

Kai metų pradžioje rašėm apie šio atlikėjo albumą „The Dreamer”, vargiai kas galvojo, kad nepraėjus nė pusmečiui savo akimis galėsim jį pamatyti Lietuvoje. Galėsim.

Tamsta WorldWide pristato: Jose James (NY). Niujorkietis ilgą laiką dirbo atsitiktinius darbus, kol leidėjai susidomėjo jo kūryba. Atrodė, jog naujo jazz ir soul atlikėjas iš Niujorko, per daug nustebinti nesugebės, tačiau pasauliečiu save vadinančiam muzikantui pavyko atrasti neužpildytą nišą. Dabar jis lyginamas su tokiais muzikos grandais kaip Jil Scott Heron, skirtumas tik tas, jog jis vilki sportinį kostiumą ir „džiazuoja” 2008-aisiais.

Bilieto kaina: 60lt, su skrajute 50lt. Bilietai parduodami iš anksto klube, klubo darbo dienomis ir dienos metu muzikos salone „Tamsta”.

fb-share-icon

2 komentarai apie ““… ir repas tapo džiazu…”: Jose James Lietuvoje [lapkričio 14 d., Tamsta].

  1. tiesa, teko but. keisti ispudziai. na, buvo malonu, kad susirinko zinantys, kur atejo, malonu, kad garsas buvo neblogas, bent jau jose vokalo nepakakojo, galva kinkavo, kojos trepsejo ir pan. kita vertus, negavau nieko daugiau nei galima buvo tiketis. praktiskai tai, kas yra albume ir kas yra youtube. gal ne taip dainingai, labiau repingai, bet cia slidus reikalas del sito gincytis. tai siek tiek apmaudu, kad nenustebino. treciok, buvo gera apsildanti nematomo didzejaus muzika pries koncerta ir visai geras pratesimas po to, tai sokiai-pokiai atpirko lukescius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.