„Nokia Trends Lab“ ver.4 su Sophie Ellis-Bextor, „Booka Shade“ ir Andy Cato iš „Groove Armada“ +kvietimai.

Ketvirtasis „Nokia Trends Lab“ renginys, kuris įvyks lapkričio 14-ąją, dalyvausiančiomis grupėmis mane pirmą kartą verčia susimąstyti, jog galbūt tą vakarą reikėtų ne „browsinti” (juk visi žinom, kad tai smagiausias užsiėmimas visatoje), bet pakelti subinę ir nuvyk žvilgtelt į… O taip, vis dar puikią formą demonstruojančią Sophie Ellis-Bextor. Renginio atmosferą bandys atšaldyti „Booka Shade“ ir Andy Cato iš „Groove Armada” (aš čia ne rimtai, skonis – subtilus dalykas), bet apie viską iš eilės. Visų pirma, įdėmiai perskaitom, kas tai per renginys ir ar norim į jį eiti. Tada, teksto pabaigoje bus klausimas, į kurį atsakę, galėsit laimėti 1-2 (žiūrėsim) pakvietimus. Taigi…

Lapkričio 14-ąją „Nokia Trends Lab“ eksperimentų scenoje Vilniuje pasirodys triy garsūs atlikėjai – unikalaus balso britų pop atlikėja Sophie Ellis-Bextor, electrohouse duetas „Booka Shade” ir „Groove Armada” narys Andy Cato su DJ set‘u.

Britų dainininkė Sophie Ellis-Bextor, koncertavusi tūkstantinėms minioms įvairiose Europos šalyse, „Nokia Trends Lab” scenoje surengs savo pirmąjį koncertą Lietuvoje. Daugeliui lietuvių puikiai pažįstami šios dainininkės superhitai, pradedant 2001-ųjų „Murder On The Dance Floor”, „Take Me Home”, „Music Gets The Best Of Me”, ir baigiant naujausiais „Catch You”, „Me And My Imagination” ar „Off And On” kūriniais.

[youtube -edChZFiv5g]

Dėl įvairialypės muzikos stilistikos ir subtilių dainų tekstų Sophie Ellis-Bextor vadinama gurmanišku kąsneliu šokių muzikos rinkoje. Naujausias atlikėjos albumas „Trip The Light Fantastic”, kurį pati Sophie įvardina kaip „kvietimą į šokių sceną”, vien D. Britanijoje buvo parduotas daugiau nei 100 tūkst. vienetų tiražu ir pripažintas auksiniu. Vilniuje atlikėja surengs valandos trukmės pasirodymą.

Gerokai po vidurnakčio „Nokia Trends Lab” svečiai scenoje išvys gyvai electrohouse stiliaus muziką atliekantį duetą iš Vokietijos „Booka Shade”. Jų šokių muzika gerai pažįstama ne tik Europos, bet ir Šiaurės bei Pietų Amerikos, Australijos naktinių klubų ir open air festivalių lankytojams. Nenuilstantys elektroninės muzikos eksperimentatoriai „Booka Shade” yra išleidę tris albumus – „Memento”, „The Sun & The Neon Light” bei „Movements”. Pastarąjį JAV muzikos žurnalas „XLR8R” įvertino kaip vieną iš šimto geriausių albumų pasaulyje. Jame yra bene plačiausiai klubiniuose vakarėliuose ir įvairiuose remiksuose skambantys kūriniai „Mandarine Girl” ir „Body Language” (su M.A.N.D.Y.).

[youtube Jf0Tl2A0Xyo]

Trečioji, tačiau lygiai taip pat ryški „Nokia Trends Lab” vakarėlio žvaigždė Andy Cato iš grupės „Groove Armada”. Kartu su kitu grupės nariu Tom Findlay, Andy kasmet rengia šiuolaikinės muzikos festivalius „Lovebox weekender”, yra groję kaip pagrindiniai DJ garsiausiuose klubuose ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir už jos ribų.

[youtube c9tHkbEtJkI]

Nors Andy Cato turi žymių solinių darbų, jis išgarsėjo su grupe „Groove Armada”, kurios plačiausiai žinomi kūriniai – „Superstylin”, „If Everybody Looked The Same”, „I See You Baby”. Grupės dainos dažnai skamba reklaminėse kampanijose („Mercedes-Benz”, „Ranault Megane”, „Marks & Spencer” ir kt.), filmuose („Dingti per 60 sekundžių”, „Kapų plėšikė Lara Kroft: gyvybės lopšys” ir kt.) ar kompiuteriniuose žaidimuose. Be gerai pažįstamų superhitų, Andy Cato „Nokia Trends Lab” svečiams ruošia madingiausios šokių muzikos „audrą”, kuria greitai priverčia šėlti išlepintus Londono naktinių klubų lankytojus.

Lapkritį įvyksianti pasaulinio renginių ciklo „Nokia Trends Lab” eksperimentų šventė bus jau ketvirtoji Lietuvoje. Ji įvyks buvusioje sporto arenoje (Olimpiečių g. 3), šalia Vilniaus sporto rūmų. Tikimasi, kad į Sophie Ellis-Bextor, Andy Cato iš „Groove Armada” ir „Booka Shade” koncertą susirinks keli tūkstančiai kūrybingų ir šokti pasiryžusių žmonių.

Klausimas: Kaip solo atlikėja Sophie Ellis-Bextor išpopuliarėjo po 2001 metais išleisto debiutinio albumo „Read My Lips” (iš ten ir „Take Me Home”, ir „Murder On The Dance Floor”), bet jau ir gerokai anksčiau ji padarė nemažai įsimintinų ir gerų darbų su kitais žinomais atlikėjais. Tai konkretus klausimas: su kuria žinoma grupe iš Jungtinės Karalystės Sophie sudainavo jų 1998 metų singlo „B pusės” dainoje?

Tiems, kam klausimas per sunkus arba manantiems, kad jis kvailas, bilietus siūlau įsigyt www.tiketa.lt

Atsakymų iki spalio 30 d. laukiu adresu nokiatrendslab@g-taskas.lt, o kas laimėjo pranešiu sekančią dieną – prieš ilgąjį žvakučių savaitgalį.

fb-share-icon

2 komentarai apie “„Nokia Trends Lab“ ver.4 su Sophie Ellis-Bextor, „Booka Shade“ ir Andy Cato iš „Groove Armada“ +kvietimai.

  1. Atsakymas, žinoma, yra Manic Street Preachers, o kvietimus laimėjo Vytautas Rudžianskas ir Darius Dauguvietis. Sveikinimai jiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.