Projektas 2% arba atsiimkit mokesčius iš valstybės ir panaudokit juos kultūringai.

Vakarų fronte nieko nauja – kol negauni kelių šimtų eurų sąskaitos už G. serverio planą ir kitas malonias paslaugas, tol paprašyti savo skaitytojų 2% nuo valstybei jau sumokėto GPM pervesti mums, liežuvis neapsiverčia. Vis tas drovumas.

Bet kartą jau pradėjau… Jeigu patinka tai, ką daro g-taškas, o savo 2% dar nepervedei filatelistų sąjungai arba pašto balandžių draugijai (ir, davai, nepradedam „per vėlai pasakėt, aš jau…” – deklaraciją iki gegužės galima pataisyti), investuok juos į mus. Pinigai paklius į pelno nesiekiančios agentūros „Nomoshiti iniciatyva” sąskaitą (užrašą „G. yra „Nomoshiti” projektas” galit matyti šio puslapio apačioje), kuri užsiima socialiniais ir/ar kultūriniais projektais. Parama bus panaudota kultūringai. Milijono surinkt neplanuojam (o ir nereikia), tačiau kiekvienas euras svarbus ir, visų pirma, parodo, kad esam kažkam reikalingi.

Jeigu nori/ gali prisidėti, štai ką reikia padaryti:
Per tinklalapį http://deklaravimas.vmi.lt/ naudojant internetinės bankininkystės prisijungimus prisijungti prie savo VMI puslapio. Ten reikia užpildyti FR0512 formą, kurioje .

Jums reikia užpildyti savo duomenis:

Asmens kodas; telefonas, vardas / pavardė; adresas

Mokestinis laikotarpis: 2016;

Pildymo data;

6S pažymėti – X;

E1 gavėjo tipas – 2;

E2 gavėjo identifikacinis numeris – 301241128;

E3 – paliekate tuščia arba įrašote VŠĮ „NOMOSHITI INICIATYVA” arba www.g-taskas.lt;

E4 – mokesčio dydis procentais – 2 arba mažiau;

E5 – nurodoma iki kurių metų norite skirti paramą: 2021 yra ilgiausias laikotarpis.

Viskas. Ačiū.

Deklaraciją galima teikti ir popieriniu būdu, bet ne gi kas nors dar taip daro? Bet kuriuo atveju, jeigu kils klausimų – klauskit.

p.s. paskutinė diena šiam geram darbui – gegužės 1 d.

fb-share-icon

8 komentarai apie “Projektas 2% arba atsiimkit mokesčius iš valstybės ir panaudokit juos kultūringai.

  1. O negaletumet ar nenoretumet pasidaryt kokios sistemos, per kuria jums butu galima siaip pervest („paaukot”) pinigeliu po kiek nori ar konkrecias sumas. Manau, tokiu, kurie neatsisakytu po 2-5-10 ar daugiau Lt pervest kas kazkiek laiko, tikrai atsirastu. Ne visi turi ir gali tuos 2 % atiduot.

  2. Norėjau sakyti, kad sistema juk labai paprasta – tereikia pervesti į sąskaitą ir viskas, bet.. Žiūriu, kad čia ji nėra pateikta, nereikia, matyt. Bet čia jau reik išsiaiškint, kaip VMI žiūrėtų į tiesiog šiaip všį sąskaiton pervestus pinigus.

  3. Tai vat, su ta musu VMI… Tai lauksim ziniu, gal pasidarysit kazka tokio, kur galima but uz malonius pasiskaitymus ir informacija nors simboliskai kazka duoti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.