Apie G. / Kontaktai

www.g-taskas.lt – vieta, kurioje rašoma tik apie g.erus, įdomius ir vertingus kino, muzikos bei kitų kultūros sričių reiškinius. Žinoma, kad tai subjektyvu. Vertinam skoningus bei kokybiškus dalykus, tad juos ir minim. Matytus filmus, spektaklius, artėjančius festivalius, girdėtus muzikos albumus, koncertus, įdomius kitų straipsnius kultūros, kino ir muzikos temomis. (ps. Tam tikrais atvejais išreiškiame nuomonę ir ne apie gerus reiškinius – kartais gera, kai tave įspėja apie bloga.)

Bendras paštas (taip pat ir pranešimai spaudai):info@g-taskas.lt

Nuomonių reiškėjai (ne žurnalistai, ir nepretenduojantys jais būti): 

Ovidijus R.  /literatūra, muzika, kinas ir daug kitų vargų.
e: offcalt@gmail.com

Jurga Mandrijauskaitė / kultūrinių reiškinių  apžvalgos (teatras, šokis, mada, parodos ir visa kita kas telpa į sąvoką kultūra), literatūra, renginių anonsai.
e: muzu.bokstas@gmail.com

G. rašė ir dar kartais parašo:

G. gimdytojas Paulius Rymeikis

Tomas Mi / Rūta ŠiugždaitėIndrė Audienytėlukas never / liu / Agnė Patackaitė / liudas.statkevičius / Povilas Sabaliauskas / Eglė Sabalinkaitė / Justinas Žilinskas / Tadas Valatkevičius /Barabas /Monika Kalinauskaitė / Valdas / Darius Miniotas / Greta Fedaravičiūtė / Arūnas Dovydaitis / Simona Grigalauskytė / Gabrielė / Jovilė Broniukaitienė / Do / Dzhanini /Emilija Ferdmanaitė / Emilija Visockaitė / Indrė Bagušinskaitė / Kotryna Sokolovaitė / Rūta Žalioji

Nori rašyti G.?

Jeigu taip, ir jauti, kad norėtum rašyti G., brūkštelk tam iš mūsų, kuris tau arčiau širdies.

Tik, prašau, neklausk kuo galėtum prisidėti – pasakyk. Viskas, ką darom čia, yra iš idėjos, pinigais nepadengiama, palaikoma iš asmeninių kišenių. Niekas mūsų neverčia, tad ir mes negalėtume (o ir nenorėtume) tau nurodinėti, ką daryti.

Beje, jeigu pažįsti ką nors, kam galėtų būti įdomus šis pasiūlymas, padaryk gerą darbą – pranešk.

Nori, kad G. parašytų apie tave?

Jeigu pats „darai” kultūrą (muzikuoji, vaidini, rašai, etc.) arba atstovauji leidybinę firmą, ir manai, jog rezultatas vertas G. skaitytojo akių, nesikuklink, brūkštelk info@g-taskas.lt.

Jei domina reklamos galimybės, spausk čia.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.