Artscape pristato: “Jean Louis” trio [Balandžio 20 d.] + kvietimas 2.

Nors “Vilnius – Europos kultūros sostinė” metai baigėsi, ilgalaikis tarpdisciplininis projektas Artscape, persikėlęs į 2010-uosius, toliau tęsia Europos kultūros sostinių pristatymą. Balandžio 20 dieną 20.00 val. jis kviečia į menų laboratoriją “Mulen Ružas” (V.Mykolaičio-Putino 5), kur skambės prancūzų džiazas, pristatomas jauno, energingo trio “Jean Louis”.

Jau keletą metų tarp ryškiausių Paryžiaus grupių minimas jaunasis trio “Jean Louis” savąja kūryba įrodinėja, kokia kerinti ir intriguojanti gali būti džiazo, roko, postpunko ir eksperimentinės muzikos jungtis. Ypač jei ji prisodrinta netikėtais atradimais – kad ir gitaros tembru suskambančiu trimitu ar nelauktais stilistiniais posūkiais. Savitą užburiantį ir nepaprastai organišką stilistinį mišinį kuria trys “Jean Louis” nariai: trimitininkas Aymeric Avice, naujus tembrus atrandantis ne tik įvairiais elektroniniais priedais papildytu įprastu trimitu, tačiau sykiais pasitelkiantis ir gerokai retesnį džiazo scenose jo giminaitį slankiklinį trimitą, o taip pat istorinius pučiamųjų instrumentų pirmtakus – jūros kriaukles. Jo įvairialypiam pučiamųjų arsenalui puikią draugiją sudaro kibus ir energingas Joachim Florent kontrabosas bei Francesco Pastacaldi mušamieji.

“Jean Louis”. Kodėl jie pasirinko tokį keistą pavadinimą, jei nei vienas šios grupės narys nėra šio vardo savininkas? Nereikia stebėtis – trio pavadinimas toks pats netikėtas, kaip ir jo kuriama muzika – taikliai balansuojanti tarp džiazo, elektroninės ir roko muzikos, prisodrinta roko beato, praturtinta skoningais triukšmo elementais, pulsuojanti ir svinguojanti. Rokas? Džiazas? Džiazrokas? Elektronika? – ugningieji prancūzai “Jean Louis” nesuka galvos, kaip vadinti jų muziką, tačiau žada neabejotiną energijos užtaisą visiems ir kiekvienam.

Bilietus platina Bilietų Pasaulis , kaina – 30 Lt.

Bilietų kiekis ribotas. Bilietų kaina prieš koncertą – 50 Lt.

Norintiems laimėti kvietimą į koncertą 2 asmenim: Lekiat į G. puslapį facebook’e ir atitinkamoj temoje pareiškiate norą. O random.org jau ryt išaiškins kieno noras buvo tikriausias. Iki ;)

fb-share-icon

3 komentarai apie “Artscape pristato: “Jean Louis” trio [Balandžio 20 d.] + kvietimas 2.

  1. Na ką, gero jazz metalo prisiklausėm. Atpirko kitoje Vilniaus vietoje be mūsų grajinančius kitus metalistus. :)

    Na, o rimtai, tai pjaustant avangardą, svarbu ar atlikėjai moka groti. O 6шу prancūzai tikrai puikūs instrumentų virtuozai!

  2. Labai sunku kritikuoti renginį, kuris iš filmuotos medžiagos atrodo, kad buvo būtent toks, koks ir turėjo būti. Kiekvienam savo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.