ATGRUBNAGIS – Samurajaus kelias EP [2016]

Parodyk man kelią kuriuo aš dar nėjau ir tu išgirsi garsą mano gitaros.

Atgrubnagis kurį laiką buvo aptilęs. Nes keliavo po pasaulį, ieškojo ir rado vidinę ramybę. Kartu su lap steel gitara, kuri anot muzikanto, paimta pasižaidimui taip prilipo, jog dabar sunku beatplėšti. Ta pirmoji meilė naujai gitarai sugulė į mini albumą, pavadintą „Samurajaus kelias“, kuriame randame aštuonias trumpas instrumentines kompozicijas.

Instrumentinių takelių Atgrubnagio kūryboje netrūko ir anksčiau, tačiau man labiau visada patikdavo jo dainos, žodžiai, tekstai, kuriuose netrūkdavo gyvenimiškos išminties. Tikiu, jog profesionalai teigiamai įvertins ir Atgrubnagio grojimo nauja gitara techniką, o man lieka priimti šį „kelią“ emociškai ir kaip būna su tais instrumentiniais įrašais – paties susikurtais vaizdais ir nuotaikomis.

Tiesa, manoji vaizduotė, girdėdama „Samurajaus kelią“ negeba toli pabėgti nuo paties Atgrubnagio, kurį vis matau, tai tupintį lyg sakalą aukštame Čilės kalne, tai bliuzuojantį praeiviams Europos traukinių stotyse ar senamiesčių bromuose, tai bekulniuojantį su gitara ant peties ir kaubojiškais batais bekeliantį kelio dulkes palei traukinių bėgius. Visa tai, matyt, įtakota Atgrubnagio sekamų vaizdo filmukų, kurių paskutinieji ir skleidė vizualias „Samurajaus kelio“ istorijas, žiūrėjimas. Jeigu kam įdomu, tai tie bežadžiai, tačiau daug rodantys pasakojimai guli Atgrubnagio Youtube kanale.

PS. Jums neatrodo šio albumo viršelyje Atgrubnagis panašus į Jėzų su gitara?

1 komentaras apie “ATGRUBNAGIS – Samurajaus kelias EP [2016]

  1. Išties unikalus ir ne daug kur matytas gitaros valdymo stilius. Jo atliekami tikria gerai skamba. Įdomu ar to būtų galima išmokti kursuose tokiose kaip www modernimuzikosstudija .lt/ ar vis dėl to, tai tik bandymas išsiskirti iš liaudies

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.