BAND OF HORSES „Cease To Begin” [Sub Pop, 2007]

2006-aisiais Band Of Horses buvo vieni iš metų atradimų. Albumas „Everything All The Time“ laimėjo „Plug“ apdovanojimą už geriausią metų įrašą ir buvo tarp pretendentų daug-kur-kitur. Ramus, melancholiškas, išlaikytas indie-rokas. Tarsi jie jau būtų išleidę kokių 10 albumų.

Dabar pasitinkam „Cease To Begin“, su dideliais lūkesčiais ir… nusivylimu. Galbūt galime kaltinti grupę palikusį gitaristą Mat Brooke, tačiau likęs vienvaldžiu „akcininku“ Ben Bridwell nesugebėjo ištempti net tiek pat, o ką jau kalbėti apie „daugiau“. Ko gero vienintelis albumo privalumas prieš debiutą – jis kiek įvairesnis. Tačiau, kita vertus, dėl to čia prarandamas vientisumas. „Cease To Begin“ yra labiau dainų rinkinys, o ir šiaip jo turinys kiek paprastesnis, tiesmukiškesnis: jei rokas – tai tiesiog rokas („Is There A Ghost“, „Ode To LRC“), jei country – tai country („Lamb on the Lam (In the City)”, „Marry Song“), jei bliuzas – tai bliuzas („Window Blues“), o jei hmm, krepšinis? Tai „Detlef Schrempf“!..

Albumas nėra blogas, apibendrinant jis vertas septyneto ir keleto perklausų, tačiau tikrai ne apdovanojimų.

P.S. Detlef Schrempf yra praeityje garsus krepšininkas, ilgametis NBA klubo „Seattle SuperSonics“ žaidėjas. 1996 metais buvo įkurtas jo vardo labdaringas fondas, kasmet Vašingtone organizuojantis garsenybių golfo turnyrą.

P.S.2 Grupė Band Of Horses susikūrė Sietle, Vašingtono valstijoje…

fb-share-icon

2 komentarai apie “BAND OF HORSES „Cease To Begin” [Sub Pop, 2007]

  1. sutinku labai del daug ko: „prastenis”, vientisumo trukumas, ivairesnis, netgi del septyneto ir to, kad detlef schrempf buvo pirmasis vokietis nba.
    tik, pirmakart paklauses ir panasiai nusivyles, po antro karto manau, jog jis turi galimybe uzaugti. tegul bresta, naslaitelis..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.