BODUF SONGS – Stench Of Exist [2015]

Boduf Songs - Stench Of Exist

You’re welcome to come and collect purchases in person. I’ll make you a cup of tea, and maybe a veggie curry. Don’t like curry? Maybe I can rustle up some vegan cookies. Don’t like cookies? What is wrong with you? You are welcome to bring your own snacks.

Toks tekstas pasitinka keliant ranką paspausti mygtuką ir įsigyti Boduf Songs ‎albumą „Stench Of Exist” iš paties kūrėjo rankų (tokios platformos reikėtų ir mūsų muzikuotojams). Žinoma, būtų smagu užeiti, prisėsti, gurkštelėti arbatą ir paplepėti apie patį įrašą. Paklausčiau Mato Sweeto, Boduf Songs sielos, kelių klausimėlių apie pasaulio beprotybę, neišmatuojamą žmonijos kvailybę ir šį tą apie paskutinįjį albumą.

Pavyzdžiui, kodėl „Stench Of Exist” skleidžia tokį pažįstamą, jaukų ir tuo pačiu baugų, jausmą, kuriame susimaišo paskutiniojo terminatoriškojo teismo dienos nuojauta ir tikėjimas, kad vis tiek viskas bus gerai? Po velėna kitaip ir negali būti. Ar ne taip?

Norėčiau sužinoti, kodėl muzikos pagalba norima sukelti baugulio, nerimasties ir šamaniškos paslapties pojūtį? Per „Head of Hollow-Fill and Mountaintop Removal” visad atsigręžiu pasitikrinti, ar niekas nesėlina link manęs su radioaktyvaus gėrimo kokteiliu ar nesikėsina įsmeigti peilį nugaron.

Gal, Matai, mėgsti vaiduoklišką švedų Fredrik skambesį, kurį „Egzistencijos dvoke” tikrai galima užuosti. Bet jeigu taip, tai kam tas industrinio drone pirsčiojimas? Kad turinys atitiktų viršelį? Žinok, atitinka ir taip. Ir žinok, Matai, kad taip į vieną sulieti atominės urbanizacijos triukšmus ir akustinės muzikos garsus pavyksta ne kiekvienam. Net Ben Frost neįvarė tiek noirinių vizualizacijų T-1000 lindimo per durų raktų skylutę tema.

Gal, Matai, ir nereikėjo antroje albumo pusėje tiek tų garso takelių – tau žiauriai gerai einasi eiliuoti apie egzistenciją, plieną ir skylančias visatas. O lord the pace will break your heart su fone kalančia „šerdimi” iš „My Continuing Battle With Material Reality” yra liūdesio viršūnė. Ne ne, aš gi suprantu, kad visi tekstai ir čia apie meilę, bet kažkaip nenuskilo tau eilinį kartą su mergike gal, ar neatspėjau? Ne vegetarė pasitaikė?

Žodžiu, ačiū už arbatą. O sausainėlį gal reikėjo savo atsinešti – nelabai man tie veganiški kukiai… bet ačiū užu muiką ir kaip ten dainuoji: I would love to see you again.

http://www.bodufsongs.com/

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.