CAROLINA WALLIN PÉREZ – Pärlor Och Svin [Family Tree; 2009]

Ne, tai nėra tik dabar išgirstas albumas, kurį norėčiau įdėti į geriausių praeitų metų sąrašą. Tiesiog šiltai leidžiu su juo jau kelintą vakarą ir manau, kad gal tai norėtų padaryti dar kažkas.

Tad trumpai – „Pärlor och Svin“ yra albumas, kuriame skamba džiazo stiliumi atliekami kent gabalai. Švedaitė Carolina Wallin Pérez dainuoja, muzikantai pritaria bosu, gitara, fortepijonu, lengvais mušamaisiais ir pučiamaisiais, vietomis džiazinį lengvumą paįvairina styginių kvartetas ir gaunasi visai neprastas, vientisas darbas.

Taip, norisi albume daugiau įvairumo, nuotaikų, stilistikos kaitos, bet, matyt, todėl, kad norisi šitą albumą laikyti įvairių atlikėjų „tribute‘u“; norisi to instrumentinio įvairumo, kuris girdimas paskutiniuose kent kūriniuose; norisi Joakim‘o Berg‘o vokalinio šaltumo. Bet čia, matyt, todėl, kad tokiuose projektuose nori nenori vertinti kopiją lygindamas su originalu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=0T-nC4KztC8

Ingenting

Šitos interpretacijos nėra tobulos. Šiaip čia projektas grynai kent gerbėjams ir nežinau, kaip Carolina Wallin Pérez perdirbiniai klausysis negirdėjusiems/nemylintiems kent‘ų, bet, manau, visi turėtų rasti keletą gražių momentų. Man patraukliausi iš jų: „Ingenting“, „Dom andra“ ir „Music Non Stop“.

httpv://www.youtube.com/watch?v=yeV5GTtNxXs&feature=player_embedded

Parlor

Ir man smagu, kad galiu iš pirmo karto atpažinti kiekvieną kūrinį ir bandyti pritarti: jaučiasi, kad jaunutė (sprendžiu iš nuotraukų) vokalistė dainuoja ne bet kieno, o savo dievinamų stabukų tekstus. Gal todėl pabijota kiek daugiau eksperimentuoti su vokalinėmis kūrinių partijomis.

httpv://www.youtube.com/watch?v=qVyN8r2izEk

Dom Andra (live)

www.myspace.com/carolinawallinperez

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.