Čekijos vasaros festivaliai.


Festivalis Sázavafest Kacove nuo liepos 30 iki rugpjūčio 2 dienos pristatys užsienio atlikėjus pačiame didžiausiame Čekijos festivalyje. Pagrindinis šių metų svečias – amerikiečių prodiuseris, didžėjus ir atlikėjas Moby, kuris be savo naujų kūrinių pristatys ir savo sėkmingiausią albumą Play. Klausytojus tikrai nudžiugins tas faktas, kad pirmą kartą Čekijoje pasirodys Jimmi Somervill. Taip pat laukiami grupių Feak Power ir arabiško techno rock-n-roll atlikėjo Speed Caravan pasirodymai.
Bilietų kaina: festivalio kasose – 1200 kronų.

http://www.sazavafest.cz/

Populiariausias šokių muzikos Čekijos festivalis Summer of Love šiais metais pasirinko devizą „We Call it Techno!“. 2009 m. rugpjūčio 15 dieną Festivalio parke Hradec Kralove pasirodys techno DJ Chris Liebing su specialiu šešias valandas trunkančiu šou arba Roni Size & MC Dynamite.
Bilietų kaina: festivalio kasose – 990 kronų.

http://www.summeroflove.cz/

Hip Hop Kemp į Festivalio parką Hradec Kralove kviečia rugpjūčio 20-22 dienomis. Pagrindinėje scenoje pasirodys Method Man, La Coka Nostra, Lady Sovereign ir du šimtai kitų atlikėjų. Ne mažiau įdomi bus ir renginio programa: brake dance, streetboll, vandens futbolas, BMX dviratininkų pasirodymai ir zorbingo trasa.
Bilietų kaina: festivalio kasose – 1200 kronų.

http://www.hiphopkemp.cz/


Jeigu ieškote festivalio su giliomis tradicijomis, važiuokite į Trutnov Open Air Music Festival (2009 08 20-23). Šiais metais čia pasirodys britų Primal Scream, amierikiečių Anti-flag ir, aišku, Čekijos muzikos žvaigždės.
Bilietų kaina: festivalio kasose – 990 kronų.

Kiti muzikiniai festivaliai:
Mighty Sounds: Tábor, 2009 07 17–19
Benátská noc: Malá Skála, 2009 07 24–26 Atlikėjai: Guano Apes, Tarja Turunen, Paradise Lost.
Hradhouse Boskovice: 2009 08 08 Atlikėjai: DJ Marco Baily, Gregor Tresher.

Čekijos turizmo centro inf.

fb-share-icon

9 komentarai apie “Čekijos vasaros festivaliai.

  1. manau geriausias tokio tipo festivalis cekijoje kaip cia pamineti yra rock for people (www.rockforpeople.cz).tik tiek kad reiks laukt kitu metu nes vyko pries savaite

  2. jooo.. tiesiog b2g festivaliai (tik toliau nei norviliskes) su nepazistamom grupem, tokiom kaip „jimmi somervill” ir „feak power”. cia dabar per visa europa zygiuosit ir festivalius pristatysit ar siaip mana is dangaus nukrito? :)

  3. laime ne komentarais matuojama, bet jei tik tu nori – nuostabus postas, everybody smiles!

  4. gali but (tuomet laime jais matuojama?), bet ne tokiais postais, sorry. nors.. bajeris „Čekijos turizmo centro inf.” neblogas.

  5. Nu jo, čia nebent pro šalį važiuotum ir daugiau nieko kito neturėtum ką veikti Čekijoje:)

  6. Čia jau skonio reikalas. Aš tą patį ir apie Heineken bei Positivus galėčiau pasakyti. Tiksliau aš apie visus galėčiau pasakyti dar blogiau – kokio b.. ten trenktis? Man festivaliai iš esmės yra neįdomu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.