Cirko naktis „Menų spaustuvėje“ – įspūdinga akrobatika ir išlaisvintos emocijos

Kultūros nakties maršrutuose „Menų spaustuvės“ festivalis „Naujojo cirko savaitgalis“ kvies pažinti šiuolaikinio cirko meną. Cirko nakties programoje – Lietuvos bei užsienio artistų pairodymai, kuriuos seks žongliravimo pamokos ir netikėtų pojūčių akrobatinė joga.
Penktadienio vakarą šiuolaikinio cirko trupė iš Prancūzijos „Marcel et ses drôles de femmes“ pristatys „Miss Dolly“ – komišką oro akrobatikos šou su burleskos ir vesterno elementais. 35 minučių trukmės pasirodymas nustebins ir išlaisvins vaizduotę. Prarastos meilės istoriją pasakoja keturių charizmatiškų artistų kūnai, kurie grumiasi su materija, žmogaus galimybėmis bei valia. Pasirodymas kupinas humoro elementų ir nevaržomų emocijų. Suomiai „Race Horse Company“ atliks performansą „Motosikai“ – kilnojamą ir linksmą cirko pasirodymą, pelniusį žiūrovų simpatijas visoje Europoje. Žiūrovus pasitiks kelioninis autobusiukas su trimis cirko artistais, subtiliu humoru, akrobatikos numeriais ir begale staigmenų. Cirko naktyje – ir klounados spektaklio debiutas Lietuvoje. Mūsų šalyje dar mažai pažįstamas klounados arba absurdo cirko žanras atsiskleis Indrės Lencevičiūtės mono spektaklyje „Skelbimo Klaida“. „Menų spaustuvės“ kieme visi užsukę galės gaminti žongliravimo įrankius ir mokytis žongliruoti su Lietuvių šiuolaikinio cirko trupe „Antigravitacija“. Ši trupė žiūrovams taip pat bus paruošusi gyvos muzikos ir šokių su ugnimi improvizaciją, o norintiems prasimankštinti naktį – akrobatinę jogą. „Jau tapo įprasta, kad „Menų spaustuvė“ sezoną atidaro „Naujojo cirko savaitgalio“ festivaliu, tačiau šiemet cirkas dėmesio centre ir baigiant sezoną“ – sako festivalio koordinatorė Gintarė Masteikaitė ir kviečia pažinti bei atrasti šiuolaikinį cirką.

Cirko naktis – išskirtinė Kultūros nakties stotelė, priversianti pakelti akis į viršų, stebėtis akrobatų triukais, subtilaus humoro pasirodymuose pajausti emocijas išlaisvinančią šiuolaikinio cirko atmosferą.

***
Birželio 17d., penktadienį:
18:00 – 00.45 | menų spaustuvė | pagrindinis kiemas – „Antigravitacija“ (Lietuva)
19:00 ir 21:00 | menų spaustuvė | pagrindinis kiemas – Šiuolaikinio cirko trupė MARCEL ET SES DRÔLES DE FEMMES (Prancūzija) | „Miss Dolly” (Panelė Dolly)
20:00 ir 23:00 | menų spaustuvė | kišeninė salė – „Skelbimo klaida“ | Indrė Lencevičiūtė (Lietuva)
22:00 ir 01:00 | menų spaustuvės ir dailės akademijos kiemas – Šiuolaikinio gatvės cirko trupė „Race Horse Company“ (Suomija) | Motosikai

***
Daugiau informacijos:
http://kulturosnaktis.lt/lt/projects/view/705/#ad-image-0
http://www.menuspaustuve.lt/lt/renginiai/12370-kulturos-naktis-sviesos-ieskok-tamsoje

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.