COLOURS OF BUBBLES – Today I Am Feeling Better Than Ever EP [2010]

Šiauliečiai Colours Of Bubbles jau turi savo pirmąjį kompaktinį diską su šešiais kūriniais. Nedaug trūko iki pilno  albumo.

Today I Am Feeling Better Than Ever” EP neverčia iš koto, bet tikrai išsiskiria lietuviškojo šlamšto gausybėje. Žinoma, daug kas praleis pro ausis dėl angliškų tekstų ir priskirs tai dar vienam eiliniam užsieniniam indie „act‘ui“. Kažkas nurašys dėl kantriško skambesio. Kažkas dėl griežtesnio rokenrolo ar stilistinės mišrainės. Kažkas dar dėl kažko. Ir visi bus teisūs, ir neteisūs.

Man atrodo, po Gravel, kurie turėjo porą lietuviškų šmotų, dėl kurių net pradinukai ėjo iš proto, Lietuvos lietuviškoje indie roko scenoje taip ir tebetvyro štilis. Ir blogiausia, kad niekas jo nenori sujaukti. Toks pats vandens rūgimas vyksta ir lietuviško country ežerėly. O Colours Of Bubbles norėdami, tikrai galėtų šį sujudinti.

Bet grupė teigia, kad atsisveikina su savo pirmuoju kūrybos etapu, kuriame derino country su indie roku, ir, nežinia, kur vaikinų penkeriukė nori sukti toliau, bet tas kantriškas skambesys man būtent juose patinka. Vietomis tai primena atsišviežinusį „Jonį“, – tokį, kokį norėtųsi girdėti šiandien, ir sakyčiau turi puikias perspektyvas country klausančiųjų auditorijoje (turiu omeny lietuvišką kantri). Čia net tokia utopiška vizija galvoje kyla –  per sveikinimų koncertą 70-mečio proga skiriama CoB daina „Mano mažoji Sju“ ar „Mandolina“. Ir tai sakau be jokios ironijos: CoB tai gali. Tik, kol tekstas skamba angliškai, apie tai reikia pamiršti, angliškas country mūsuose yra miręs reikalas.

Colours Of Bubbles Mandolino

Colours Of Bubbles – My Little Sue Colours Of Bubbles – Today

Minėtosios „My Little Sue“ ir „Mandolino“ tikrai puikūs, kokybiški, smagūs, lyriški kūriniai, kokius nebūtų gėda eksportuoti. Dar „Today“ žavi savo energingumu ir sintezatorine linija – tobulas kūrinukas ryte vietoj žadintuvo. Deja, likę, taikantys į rokenrolo („Let It Go“, „Toilets Of Space“) ir akustinės baladės su bitliškomis manieromis („Girl“) lankas, nestebina, nors ir nėra tokie, kad norėtųsi dėl įkyrumo pramesti.

www.myspace.com/coloursofbubbles

www.cob.lt

fb-share-icon

7 komentarai apie “COLOURS OF BUBBLES – Today I Am Feeling Better Than Ever EP [2010]

  1. kas dėl Jonio, tai vienas CoB narys berods yra Prano Trijonio atžala… o šiaip, šaunuoliai chebra, Šiaulių indie tradicija vis dar tęsiasi.

  2. Jus VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZAT! nera nieko geresnio nei klausyti jusu :))))))
    myyyyyyliu sita muzika.

  3. virselis tai toks Arctic Monkey stiliaus :) graziai padarytas. o dainos super. skambesys toks britisko roko :) zjbs gerai skamba :). bene geriausias atradimas lt scenoj :) gravel isiro, bet atsirado daug geru grupiu, kurios tesia geros muzikos banga Lietuvoje :) +10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.