Debiutas: Blood Red Shoes iš pietinės UK pakrantės.


Kai prieš mėnesį pamačiau šį duetą išeinantį į sceną, pamaniau – nagi, ką mums pagros liekna, suknele pasipuošusi mergina, kuri iš pirmo žvilgsnio vos nulaiko gitarą ir vaikinukas būgnininkas, kuris sprendžiant iš išvaizdos, dar mokosi dvyliktoje klasėje. Blood Red… What?… Tačiau mano išankstines nuostatas jie nunešė kai tik užsuko tokį akademinės valandos trukmės tornado (pastaruoju metu jiems grojant į sceną jau lipa ir veržiasi fanai), jog pamiršau savo bene porą parų trukusias klajones ir klejones. Regis, I made a mistake:

[youtube Jtt2gM3rpZE]

Šio jauno ir velniškai energingo dueto iš Braitono (UK) debiutinis albumas Box Of Secrets netrukus pasirodys parduotuvėse. Keletas gražių dainų jau bene metus laiko sukasi eteryje, ir Blood Red Shoes tuoj pat pradėsime lyginti su White Stripes ar kokiais kitais grunge/garage/punk elementais. Tikrai nesiimu prognozuoti kokią vertę jie sukurs ateities kartoms. Blood Red Shoes yra šiandien, čia ir dabar. Kaip bebūtų, savo dainose jie tikrai neleidžia atsikvėpti. Maištas, energija, kokybė ir profesionalumas viename. Kažkas laukinio, gryno, kibirkščiuojančio ir tikrai seksualaus, plačiąja prasme. Jei tave jau erzina jauni žmonės, paklausyk, suerzins dar labiau. Įspūdinga, kad Steve Ansell taip energingai kaldamas būgnais sugeba puikiai dainuoti, o Laura-Mary Carter ne mažiau prisidėdama vokalu, taip „tvarko“ savo gitarą, jog ši viena atstoja kelis tokius instrumentus. Muzika šėlsmui, ne prasmės ir esmės ieškojimui.

[youtube EEzKBUsyGYg]

Net užsisvajojau, kai sužinojau, jog Blood Red Shoes paskelbė konkursą – nugalėtojas turės garbės nemokamai pasikviesti grupę pagroti kur tik panorės. UK ribose, žinoma. Oops.

www.bloodredshoes.co.uk

18 komentarų apie “Debiutas: Blood Red Shoes iš pietinės UK pakrantės.

 1. Misiukoni, tavo muzikinis skonis ideali atsvara pR :)
  I like it!
  Ačiū

 2. Ilgiau ju paklausius siek tiek (bet labai mazai :p ) truxta bosines gitaros, bet kitavertus – tuo ju skambesys darosi ishskirtinis. Tikrai, nors jie tik du – grupe visiskai pilnavertiska..

  Dar karta dekui, Tomai, uz pazinti ;)

  „bury your head, bare your heart,
  but i can’t i can’t i can’t i can’t. “ – uj, kuo toliau, tuo labiau jie mane..

 3. Kiek paveluotai, sakyciau, pristatoma ;) Metal On Metal jau net remiksa spejo padaryt. Ir senokai.. Bet geriau veliau negu niekada :)

 4. hey, o kurios ju dainos remixas buvo padarytas???

 5. yra ju maispeise regis..

  taip, paveluotai, jei atsizvelgti i tai kad jie pries metus pirma EP isleido, taciau sneketi apie juos placiau pradeda tik dabar, siandien pasirodo ju albumas.

  madam, nera uz ka, man irgi malonu, zinai, kai jie skele gyvai, tai atrode, jog turi net dvi bosines:)

  Orange, nuo to tik G.eriau mūsų G:)

 6. Labai laukiu komentaro
  „Pirkti čia, parsisiųsti paklausymui čia“ :)

 7. p.Rymeiki, liaupsinu tavo muzikinį skonį, tavo darbštumą su sugebėjimą naršyti interneto platybėse.

  Niu ir kaip? Komentaras pakeliui? :)

 8. Pauliau,
  gaila nematai mano akių pilnų nuoširdumo

 9. jau kaip man patinka, kai bičai gerai dainuoja. o ir šiaip, o ir šiaip.

 10. O man pirmasis jų buvo toks šiaip sau, o va vakar prasukau naująjį „Fire Like this“, tai yra neblogų šmotų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.