DENGUE FEVER – The Deepest Lake [2015]

cover

Dengue Fever pavadinimas gali būti pritaikomas tai pačiai, klausomos muzikos pabodimo, operai. Tiksliau – kaip egzotiška alternatyva visokiems angliškiems ir kitų vakarietiškų kalbų uliavimams. Bent taip man rodėsi, kol nepasidomėjau iš kur šis kolektyvas nukrito į mano ausis. Žinoma, geriau būčiau nesidomėjęs, nes faktas, jog tai amerikietiškas, losandželiškas, produktas Dengue Fever akcijas bent psichologiškai kiek nusmukdė.

O bet tačiau Dengue Fever vis tiek yra smagūs ir klausosi kaip šviežus vėjo gūsis vakarietiškos muzikos padangėje. Taip, kaip kažkada savo metu buvo taip pat azijietiškų prieskonių turintys Asobi Seksu. Norisi tikėti, kad ir pačioje Kambodžoje galima rasti panašaus skambesio muzikos, o jei ne – sukame paskutinįjį jų albumą „The Deepest Lake”.

Taigi, jei iki šiol nežinote kas tokie tie Dengue Fever ir dar skaitydami šį tekstą nepasileidote grupės garsų, tai pats laikas pasakyti tą išskirtinumą – Dengue Fever vokaline puse lygiuojasi į Kambodžos pop muziką, o dainuojanti Chhom Nimol dažniausiai naudoja khmerų kalbą. Visą tą melodingą ir balsingą anų kraštų tradicinį dainavimo stilių grupė uždeda ant vakarietiško indie roko su neslepiamu psichodeliniu atspalviu, o gautas rezultatas skleidžiasi ypatinga multikultūriška atmosfera, kuri lyg netikėta kelionė atgaivina tiek ausis, tiek sielą.

Ir kaip fantastiškai jie geba suderinti khmerų ir anglų tekstus. Būtent dėl to sunku atsiklausyti „Cardboard Castles” ir kitų „karščiuojančių” kompozicijų.

https://www.youtube.com/watch?v=V1WkrkuwnyM

ps. Beje, grupės susikūrimo istorija gana pikantiška, pasidomėkite http://denguefevermusic.com/bio.php

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “DENGUE FEVER – The Deepest Lake [2015]

  1. ačiū
    smagus albumas
    man jie skamba kaip muzikiniai tarantinai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.