DIRTY PROJECTORS „Rise Above“ [Dead Oceans, 2007]

Dirty Projectors

Niekad nekilo noras, radus seną jaunystėje drožtą audio juostą, imt ir pamėgdžiojant sukurt savo albumą-pusiau-koverį? O Dave Longstreth tai ėmė ir padarė. Kažkada metęs studijas Jeilio universitete, savo pilną natų galvą realizuoja projekto Dirty Projectors vardu. Girdėjau, vadinamas vienu vaisingiausiu singer/songwriter kategorijoje, kai kas drįsta apskųst jį genijumi. O jam, spėju, nė motais. Sumąstė Kalifornijos punk grupės Black Flag 1981-ųjų albumą “Damaged” iš atminties interpretuot ir štai – turime visiškai naują pusiau roko operą “Rise Above”. Atsargiai, ten rėkauja bepročių sielos, primenančios Animal Collective, vietomis išgirskit (prašau) Robert Plant iš nemirtingųjų cepelinų, liūdnai gražų Patrick Wolf himniškumą, pajuskit The Fiery Furnaces nesutilpimą muzikiniame derliuje, paklausykit anų laikų Yes arba šių laikų Field Music pasakų. Atsargiai, užmigt sunku ir “nesišoka”. Muzikinę vaizduotę lavinti siūlau čia:

[youtube v7PrQZXNlMM]

 www.myspace.com/dirtyprojectors

4 komentarai apie “DIRTY PROJECTORS „Rise Above“ [Dead Oceans, 2007]

  1. Džiugu kad Robertas Plantas išlieka stabiliai kūrybingas. Ne tik puikiai koncertuoja, bet ir dalyvauja kitų įrašuose. Liuks menininkas.

  2. hm, tiesa pasakius, Robert Plant cia prisidejes tik tiek, kad vietomis balsas buna panasus i jo :) o siaip tai jis koncertui cepelinu turbut ruosiasi :P

  3. Reiškia ne taip supratau. O Plantas aktyviai koncertuoja, nors dėl šių metų nesidomėjau. Geri ir DVD su jų įrašais, ir gyvi, kaip teko įsitikinti pačiam 2005 m. kovą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.