Domantas Razausko ir grupės naujo albumo pristatymas

Jau pusę metų, žinomas bardas, pirmasis Vytauto Kernagio vardo gitaros laureatas – Domantas Razauskas, važinėja po Lietuvą pristatydamas savo naujausią programą. Jos pavadinimas keičiasi su kiekvienu koncertu. Kokia tai programa? Paslaptinga ir užburianti, tiesi ir kreiva naujų ir senų dainų programa. Viena jos pusė – smuikininkas virtuozas Simas Butavičius, kita – bosininkas šamanas Paulius Rukas. Tai kas lieka – Domantas Razauskas su gitara ir eilėmis.

Trijulė metų sandūroje įrašė naują albumą, prie kurio suvedimo šiuo metu dirba garso režisierius Mantas Tamulionis. Būtent šio albumo dainos („PVM“, „Išgyvenimo“, „Tamsioji Mėnulio pusė“, „Žvaigždžių spygliai“, „Budėjimas“, „Vėjas per tavo kelius“ ir kt.) ir sudaro programos pagrindą. O šalia skamba ir senos, naujai gyvybei prikeltos dainos.

Kiekvienam koncertui Domantas Razauskas su grupe repetuoja atskirai, dainų aranžuotės kiek pakeičiamos, įtraukiama ir naujų dainų, repetuojami šokiai. Pavyzdžiui, paskutinio trijulės koncerto, Panevėžio muzikiniame teatre, metu, smuikininkas Simas surengė vandens šou, tuo nustebindamas net ir kolegas scenoje.

„Mūsų soliniai koncertai Kaune visada yra ypatingi. Per 10 metų atsimenu kiekvieną iš jų, nes Kaune būtinai nutinka kas nors žavaus ir netikėto. Tu ir publika tampi vienas žmogus“, – sakė D.Razauskas. Kūrėjas unikalus tuo, jog per 10 muzikinės ir poetinės veiklos metų apsiėjo be prodiuserių, vadybininkų, reklaminių kampanijų ir aktyviai pasisakė prieš muzikos suvaržymą autorinėmis teisėmis. Visi prie albumo dirbę žmonės darė tai nemokamai.

Daugiau apie albumo pristatymo laiką ir vietą rasite čia.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.