Dub the year 2012 – į naujuosius atpalaiduotu ritmu.

Commune Art kūrybinės dirbtuvės kviečia palydėti senus ir pasitikti naujuosius metus su reggae/dub muzika. Teigiamos vibracijos iš įrašų gruodžio 31 dieną skambės jau nuo 19 valandos vakaro, o dar iki vidurnakčio gyvos muzikos pasirodymą surengs net devynių muzikantų kolektyvas Ministry of Echology. Po koncerto besišypsant pasitikus naujuosius, šventė iki ryto tęsis atnaujintose buvusios Paribio g. 12 gamyklos erdvėse antrame aukšte.

Šventė vyks buvusioje spaustuvėje Žvėryne. Prieš ketvirtį amžiaus čia veikusio eksperimentinio konstravimo biuro pavadinimas puikiai atspindi į ką gamyklos antrą aukštą pavertė jau metus laiko čia įsikūrę kūrybinių industrijų atstovai. Kūrybinės dirbtuvės įrengtos „pasidaryk pats“ principu, papuoštos piešiniais bei nuotraukomis, tad koridoriuose tvyro kūrybinga atmosfera, vietoj buvusių spaustuvės mechanizmų išdygę minkštieji kampeliai, o specialiai naujųjų metų vakarui pastatyta scena, dvi erdvės apjungtos į šokių salę. Verta paminėti, kad Commune Art renginiuose naudojama garso sistema kadaise yra stovėjusi kino teatre „Lietuva“, o vasaromis nuolat keliauja po Lietuvos elektroninės muzikos festivalius.

Be atsinaujinusių Ministry of Echology parinkta muzika dalinsis Gonzaless, Soundsysters, Zenith, Kiba Roots, Droop ir Trevett, pusiau gyvą pasirodymą surengs Wolde Egziabher, kortų vis dar neatskleidžia Inner Guru (selekcija ar gyvas pasirodymas?), svečias iš vasarą Lietuvoje turavusios estų grupės Uebanda organizuoja gyvos improvizacinės muzikos pasirodymą, o poilsio zonoje filmais ir muzika dalinsis regio istorikai ir radijo laidų vedėjai Jahmyna Sound.

Renginio pradžia: 2011 12 31, 19:00 val.

Renginio vieta: Commune Art kūrybinės dirbtuvės, Paribio g. 12 (2 aukštas), Vilnius

Renginio facebook prieiga:http://www.facebook.com/events/203165783103891/
Daugiau informacijos apie Commune art kūrybines dirbtuves: www.communeart.lt , facebook.com/communeart

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.