Dviejų gitarų pokalbis ir fleitos melodija + kvietimas į koncertą Kaune

Lapkričio 26 d., 19 val. VDU koncertų salėje į klausytojų širdis pasibels trys scenos profesionalai – Kostas Smoriginas, Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis. Akustinės muzikos gerbėjams puikiai pažįstami atlikėjai žiūrovus džiugins ir naujais kūriniais, ir senomis, klausytojų pamėgtomis dainomis, kurios atliekamos šio subtilaus ir išraiškingo muzikantų trio kiekvienąkart suskamba vis kitaip.

K.Smoriginas –  menininkas, pelnęs pripažinimą visose savo kūrybinės veiklos srityse, savo gerbėjus žavintis įspūdingais vaidmenimis teatre ir kine, sėkminga režisūra ir neatsiejama Lietuvos kultūros dalimi tapusiomis dainomis.  O. Ditkovskis  – dainuojantis aktorius, dažnas bardų festivalių dalyvis ir vienas mylimiausių šio žanro atlikėjų, kurio dainos neretai atsiduria ir kitų atlikėjų repertuare. Du garsūs aktoriai ir bardai, muzikavę kartu itin didelio populiarumo sulaukusioje grupėje „Aktorių trio“ dabar koncertuose pasirodo su  emocionalia ir žaisminga unikalaus stiliaus atlikėja Neda Malūnavičiūte. Neda – viena ryškiausių improvizuojančių vokalisčių Lietuvoje, nuolat pasirodo džiazo festivaliuose ir popscenoje bei  laisvai jaučiasi bet kokiame muzikiniame kontekste.

Dviejų charizmatiškų  aktorių balsų bei spalvingo moteriško Nedos vokalo derinys koncertuose kuria neužmirštamas istorijas, o į muzikinį  dviejų gitarų pokalbį įsiterpia skaidri ir virtuoziška fleitos melodija. Šiuos skirtingus, savitas muzikavimo manieras turinčius menininkus vienija nuoširdi meilė muzikai ir prasmingiems tekstams bei atviras, šiltas ryšys su klausytojais. Pasak K. Smorigino, dainų tekstai ir muzika jam – dešimt Dievo įsakymų, pagal kuriuos gyvena, todėl  scenoje siekia atiduoti visą savo meilę ir energiją. O. Ditkovskis muzikavimą apibūdina kaip iš vidaus kylantį dalyką, gyvenimo būdą. O N. Malūnavičiūtė pripažįsta neįsivaizduojanti savęs kitoje erdvėje „Tai, kad turiu muziką, kad esu reikalinga žmonėms, kad galiu dainuoti <…> – visa tai ir leidžia man jaustis vienai iš laimingiausių.”
Už lango karaliaujant rudeniui, koncerto organizatoriai VšĮ „Idėjų garažas“  kviečia žiūrovus į nepakartojamą vakarą, kuriame trys žavios ir iškilios Lietuvos asmenybės dalinsis savo šiluma ir dainomis, adresuotomis sielai, atitolinančiomis nuo kasdienio skubėjimo ir primenančiomis apie šviesą mūsų gyvenime.
Bilietus platina bilietai.lt

Na o, kas atsakys į labai paprastutį klausimą, turi galimybę laimėti kvietimą 2 asm.:
kuris is atlikeju koncerto metu gros fleita?
Atsakymus siųskit el. paštu: muzika@g-taskas.lt iki lapkričio 23d. ryto 10 val., o prie atsakymų būtinas pažadas, kad tikrai tą dieną galėsite sudalyvauti koncerte, kuris vyks Kaune.

fb-share-icon

2 komentarai apie “Dviejų gitarų pokalbis ir fleitos melodija + kvietimas į koncertą Kaune

  1. Nesu didelis Nedos gerbėjas. Mano nuomone, savo balsinėmis improvizacijomis ji neretai persistengia. Tačiau ji turi nuostabių dainų, kuriose dainuoja švelniai (tiek savų, tiek Ditkovskio ar Lileikio) – šias aš labai vertinu. Girdėjau jos duetą su Ditkovskiu – buvo labai gražu. Dar norėjau pabrėžti kaip gražiai skamba ta fleita, bet dabar negaliu.:)

  2. Sveikiname Algirdą Vaičiuną iš Kauno, kuris ketvirtadienį 19 val. keliauja į Kosto Smorigino, Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio koncertą, vyksiantį VDU koncertų salėje, Kaune.
    Visiemis kitiems, pritrūkusiems sėkmės, linkiu kartais nusipirkti bilietą, o kitą kartą ir vėl pabandyti laimę mūsų konkursuose! ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.