Festivalis “Tamsta Muzika”, rugpjūcio 7-8 d., Varėnos rajonas.

Tema apie TAMSTA MUZIKA 2010 YRA ČIA:

http://www.g-taskas.lt/festivalis-%E2%80%9Etamsta-muzika-2010%E2%80%9C-%E2%80%9Ckam-keliauti-toli-jei-gali-nekeliauti-toli%E2%80%9D/


Įspūdingais koncertais garsėjantis gyvos muzikos klubas „Tamsta“ jau nebeišsitenka savo erdvėse sostinės senamiestyje. Vasarą atostogaujančio klubo šeimininkai nusprendė ištikimiausius savo lankytojus suburti atviroje erdvėje – jau rugpjūčio 7-8 dienomis „Tamsta“ kviečia atvažiuoti į vaizdingais peizažais garsėjančią Dzūkiją.

(Jeigu norit laimėt du kvietimus į festivalį, spauskit čia).

Vandenų apsuptame, Varėnos prieigose esančiame „Dainų slėnyje“ vyks pirmasis ir tikrai ne paskutinis festivalis „Tamsta“ muzika 2009“.

„Idėja surengti festivalį ore sklandė dvejus metus. Taip jau sutapo, kad įgyvendinti ją ryžomės tik šiemet. Viliamės, kad sunkmetis nepakiš mums kojos ir ištikimiausi klubo lankytojai bei draugai atvyks į Varėnos rajoną pasiklausyti muzikos po atviru dangumi“, – sako viena festivalio organizatorių Ona Skernevičiūtė.

„Tamsta“ muzika“ nepretenduoja tapti grandioziniu tarptautiniu festivaliu, nes jame išskirtinis dėmesys skiriamas ne užsieniečiams, o įdomią ir patrauklią muziką atliekančių lietuviškų grupių muzikai.
„Kituose festivaliuose pasirodo vos 2-3 lietuviškos grupės. Pas mus koncertuos apie 20 grupių, tarp kurių – ir seni muzikos vilkai, ir jauni, bet perspektyvūs atlikėjai. Galima sakyti, kad tai savotiška ataskaita už praėjusį „Tamsta“ klubo sezoną – pakvietėme tuos, kurie aktyviai koncertavo mūsų scenoje ir rinko sausakimšas sales.“

Vis dėlto festivalyje laukiama ir vieno užsieniečių kolektyvo. Kas jie, renginio organizatoriai neatskleidžia, nes derybos su grupe dar nebaigtos.

Festivalyje pamatysime pačių įvairiausių muzikos stilių atstovus – nuo elektronika besižavinčių „Pieno lazerių“ iki legendinio roko kolektyvo „Antis“. Be jau minėtų kolektyvų „Tamsta“ muzika 2009“ pasirodys vis daugiau simpatijų sulaukiantys Leon Somov ir Jazzu, funky muzikos atstovai „Bitės“, ekscentriškasis Algis Ramanauskas – Greitai su grupe “SSG”, teatrališkieji „Suicide DJ‘s“, prieš keletą metų „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavę „4 Fun“, spalvingu repertuaru pasižymintis gospelo choras „Sound‘s In G“, jaunimo pamėgti „Bekešo vilkai“, balsingoji Živilė Ba, lietuviško bliuzo legenda „Senas kuinas“, „Magic Time Orchestra“, Andrius ir grupė „Pėdsakai“, „Brassbastardz“ , gerai visiems zinomas Dj Mamania ir kiti. Organizatoriai ypač džiaugiasi, kad festivalyje koncertuos ilgą laiką scenoje nematyti „Poliarizuoti stiklai“ su legendiniu Šarūnu Mačiuliu.

Festivalio rengėjai erdvės suteiks ne tik muzikos, bet ir kitų meno sričių atstovams. Gerų filmų mėgėjai bus kviečiami užsukti į „Kino pavasario“ palapinę, pasirodymus rengs ir kitus šokti mokys lindyhopo entuziastai ir hiphopo šokėjai iš „Urban Dance“. Festivalio lankytojai galės apsilankyti ekologiško sūrio bare, menininkų dirbinių turgelyje. Renginio teritorijoje įsikurs dvi drabužių parduotuvės: vintažiniais rūbais prekiaus salonas „Kandis“, o patogia laisvalaikio apranga – kompanija „Chuwak“. Norintiems pasidalinti renginio įspūdžiais UAB „Greitojo kurjerio“ pagalba galės nemokokamai išsiųsti savo bičiuliams atvirlaiškius . „Mūsų festivalis nėra skirtas masėms. Norime, kad tai būtų nedidelis, kamerinis renginys keliems tūkstančiams muzikos mylėtojų“, – sako „Tamsta“ muzika 2009“ rengėjai. Beje, į festivalį organizatoriai siūlo keliauti patogia ir pigia transporto priemone – traukiniu. Traukinių tvarkaraštį galima rasti interneto svetainėje www.litrail.lt. Traukiniai rieda penkis kartus per dieną.

Bilietas į festivalį kainuos nuo 30 (vienai dienai) 35 (antrai dienai) 55 (dviems dienoms)litų. Bilietus platina BILIETAI LT . Daugiau informacijos www.tamstamuzika.lt , www.bilietai.lt .
Tel: 2124498, 861156496, 869836121; email: club@tamsta.com.

fb-share-icon

9 komentarai apie “Festivalis “Tamsta Muzika”, rugpjūcio 7-8 d., Varėnos rajonas.

  1. „kamerinis renginys keliems tūkstančiams muzikos mylėtojų” – na jo, kamerinis…

  2. Ta pati savaitgali bus „Planas A” indiucha „Artistuose” plius siemet papildoma programa :)

  3. Prancūzų neišleido leiblas – liepė albumą įrašinėti, o ne po Baltijos kraštus bastytis; danams atskraidinti ir apgyvendinti neradom rėmėjo, tai Planus atidėjom geresniems laikams.

    Taigi šiemet laimi Tamsos festivalis :)!

  4. Gal kas parduoda pigesnius bilietus dviems dienoms i festivali Tamsta?:)

  5. Parduodu 4 pakvietimus i Tamstos festivali, 2ms dienoms. 1 kvietimo kaina – 30 Lt. Skambinti tel: 868440283

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.