Festivalis „VERPETAI” su SPIRITUAL FRONT (lapkričio 25-27 dienomis)

Jau septintą kartą šiuolaikinio meno ir muzikos gerbėjų pamėgtas festivalis „Verpetai” kviečia į Dzūkijos sostinę Varėną. Paskutinį rudens savaitgalį, lapkričio 25-27 dienomis, Varėnos kultūros centre viešės šiuolaikinio teatro ir šokio spektakliai, eksperimentinė paroda, kino peržiūra, o festivalio kulminacija šeštadienio vakarą taps „Verpetus” išgarsinęs alternatyvios muzikos koncertas, kuriame šiemet pasirodys italų neo-cabaret muzikos žvaigždės SPIRITUAL FRONT ir Lietuvos alternatyvios scenos kūmyrai!

Aistringieji SPIRITUAL FRONT trečiuoju pasirodymu pamiltoje Lietuvoje pristatys savo naujausią, daug kontraversijos keliantį albumą „Rotten Roma Casino”. DONIS su Rasa Serra nustebins gausiu muzikantų būriu scenoje ir pirmą kartą visa grupės muzika bus atliekama išskirtinai gyvai! SIELA primins, kad jiems jau 20 metų, bet pasenti nesiruošia. VILKDUJA vaišins mėnulio garais ir išsiilgta magija. O NEFES debiutuos pagal Stambulo sufijų vibracijas. Nėra abejonių, kad šį vakarą atsiminsite ilgai!
Šeštadienio bilietų kaina 35 Lt.

O po koncerto užsilikusiųjų laukia svaigi dzūkiška diskoteka su DJ Neofolk, DJs Smetona, kurcinio ašarom ir varniukais-dobiliukais iki pirmų spindulių, gaidžių, traukinių :)

Daugiau apie festivalį + visa Verpetų 2010 programa: www.dangus.net naujienos
Nedelsk ir įsigyk festivalio bilietus Tiketoje:
https://www.tiketa.lt/Show.aspx?EvnID=4604&CtgID=62&LngID=LT

Spiritual Front / http://www.myspace.com/spiritualfront
Donis / http://www.myspace.com/donatasbielkauskas
Siela / http://www.myspace.com/sielaband
Vilkduja /
http://www.myspace.com/vilkduja

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.