G. idėjos kultūringam savaitgaliui

Šiandien Vilniuje startuoja kasmetinės „Vyno dienos“, kuriose susitinka vyno mėgėjai, profesionalai, gamintojai ir vyno platintojai. Ši paroda – atvira šventė visiems, kas mėgsta vyną ir trokšta sužinoti apie jį daugiau. Pagrindiniai parodos tikslai lieka nepakitę: paskatinti vartotojus išdrįsti domėtis, ragauti, klausti ir sužinoti apie vyną, pradėti laužyti nežinojimo barjerus, sudaryti sąlygas rasti atsakymus į klausimus, pristatyti kuo daugaiu populiarių ir mažiau žinomų vynų, kurie įvežami, importuojami į Lietuvą arba gaminami Lietuvoje, sukurti įsimintiną šventę miestiečiams ir miesto svečiams, kurioje atsiskleistų vyno kultūros sąsajos su gastronomija, kulinarija, muzika, menu, gamta ir nuoširdžiu žmonių bendravimu.
Daugiau info ir bilietų ieškokite čia.

*****

21d. Kongresų rūmuose po dviejų dešimtmečių aktorė Ingeborga Dapkūnaitė vėl grįžta į Lietuvą atlikti vieno ryškiausių šveicarų kompozitoriaus A. Honeggerio oratorijos “Žanos d’Ark”.  Koncertų sezono pabaigoje Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir maestro Gintaras Rinkevičius kviečia pasiklausyti įspūdingos oratorijos apie vieną žymiausių Prancūzijos moterų.
Daugiau info ir bilietų ieškokite čia.

*****

21d. 19 val. Vilniuje Menų spaustuvėje – paskutinį kartą šį sezoną rodomas vieno garsiausio šiuolaikinio suomių režisieriaus Kristian Smeds lietuviškas spektaklis „Liūdnos dainos is Europos širdies” su Aldona Bendoriūte, pastatytas F.Dostojevskio romano motyvais.
Daugiau info ir bilietų ieškokite čia.

*****

Gegužės 20-23 d. Vilniuje, Naujamiesčio loftų kvartale, T.Ševčenkos g. 16, antrus metus iš eilės vykstančio „Dizaino savaitgalio“ metu bus surengta per 50 dizaino, architektūros, taikomojo meno ir mados pristatymų, parodų ir instaliacijų, vyks lankytojus įtraukiančios kūrybinės dirbtuvės. Lengviau orientuotis renginių virtinėje padės programos suskirstymas į temines profesionalų, publikos ir prekybos dienas.
Programą rasite čia.

*****

21 d. atidaryti vasaros sezono Vilniaus klube „Pabo Latino“ atvykta Nina Karlsson! Specialiai tam jaukiame ir erdviame klubo vidiniame kiemelyje, kurs talpina net 300 žmonių, bus įrengta scena su aukščiausios kokybės garso ir apšvietimo aparatūra. Sako, kad ši gražaus balso, stebuklingai rojaliu grojanti mergina iš Sankt Peterburgo atklydusi lyg iš nebyliojo kino, lyg iš rafinuotų sidabro amžiaus poezijos vakarų, kur susirenka tikri meno vertintojai ir kur jaučiama seniai pamiršta muzikos estetika. Tiesa, labai primena mūsų lietuviškąją Aliną Orlovą…
Daugiau info ir bilietų ieškokite čia.

*****

Gyvos muzikos klube „Tamste“ šiandien pjausto pirmąjį savo tortą „Gerai Gerai & Miss Sheep”. Per 2 valandas išgirsite muzikos, kuri svajingai primena pirmuosius dueto žingsnius ir krūvą naujo trankaus muzikinio gėrio. Laukiami visi, judėję kartu ir sekę paslapčia – bus paprasta, bet neprasta. Nepamirštos liks ir gimtadienio staigmenos. Dovanų atsineškite draugą.

*****

21d. Palangoje “Ramybės“ kultūros centre koncertuos atomine bliuzo bomba vadinama amerikietė dainininkė Candye Kane.
Bilietų ir daugiau info ieškokite čia.

*****

Sekmadienį, gegužės 23 d. 18 val Kauno valstybiniame dramos teatre – John Patrick Shanley spektaklis „Dvejonė” su Egle Mikulionyte ir Povilu Budriu, režisuotas Nacionalinės premijos laureato Jono Jurašo. Po spektaklio – susitikimas su is Amerikos atvykusiu režisieriumi, kuris šiuo metu rengia naujos pjesės teatralizuotą skaitymą Naujosios dramos akcijai.
Bilietų ir daugiau info ieškokite čia.

*****

Visiems saulėto ir turiningo savaitgalio!

Jei ką vertingo praleidom –  visada laukiame Jūsų idėjų :)

fb-share-icon

4 komentarai apie “G. idėjos kultūringam savaitgaliui

  1. 18h – NDG : Moters laikas. Skulptūra ir kinas parodos atidarymas.
    19h – Bulato Okudžavos kūrybos vakaras (Balti Drambliai)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.