Gala sezono uždarymas (gegužės 23-29 d.).

Viskas baigiasi. Net ir geri dalykai. „Gala” festivalis atsisveikina bent iki rudens, o pabaigai siūlo penkis filmus. Vieną jų, „Om Shanti Om“, jau galėjome matyti praeitą mėnesį, o dabar jis kartojamas, kaip daugiausiai balsų festivalio svetainėje surinkęs filmas. Greta jo dar vienas Bolivudas – „Namastey London“ – kvailas ir naivus jau vien žiūrint „trailerį”, bet prisiminus praeito mėnesio indišką bandymą padaryti rimtą filmą, tai taip gal ir geriau.

„Balastą” organizatoriai nebereikalo vadina bene didžiausia jų festivalio premjera – filmas su apdovanojimais iš „Sundance” išvyko tik šiemet. imdb žiūrovai gal ir skūpūs jo atžvilgiu, bet „Sundance” dovanos už režisūrą ir operatoriaus darbą veltui nedalinamos.

Tsai Ming-Liangas („Kaprizingas debesis”) užleido režisieriaus kėdę savo nuolatiniam aktoriui Lee Kangui-Shengui, o pats tik liko filmo „Išgelbėk mane, Erosai” prodiuseriu, bet jau vien iš nuotraukų kvepia ne ką mažiau iššaukiančia juosta.

Ir galiausiai, Urugvajaus juosta „Popiežiaus tualetas”. Kaip teisingai pastebėjo vienas bičiulis, prisimenant kadais „Kino pavasaryje” rodytą „Viskis”, šį irgi norisi pažiūrėti savaime. Šiek tiek daugiau informacijos čia:

Popiežiaus tualetas / The Pope’s Toilet

[youtube kH40Hdvncks]

Ar dar prisimenate, ką reiškia frazė „Viskis”? Lietuvoje vėl svečiuosis egzotiškojo Urugvajaus kinas. Linksma, poetiška, nuotaikinga ir pamokanti komedija apie mažo Pietų Amerikos kaimelio „verslininkus”, kurie užsimanė lengvai pralobti per Romos Popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo vizitą. Į šventas mišias planuoja atvykti apie 50 tūkst. žmonių, o jiems neišvengiamai reikės maisto, gėrimo ir … tualeto.

Seansai: 23 d. – 19.00 / 24 d. – 16.00 / 25 d. – 18.15 / 26 d. – 19.00

Balastas / Ballast

2008-ųjų sausį „Sandenso” nepriklausomo kino festivalyje sužibėjusio amerikiečio Lance’o Hammerio debiutinis filmas iš vertintojų gaujos šefo Quentino Tarantino gavo du svarius prizus už geriausią režisūrą ir operatoriaus darbą. Jokios aktorinės patirties neturintys Misisipės regiono žmonės įtaigiai vaidina sukrečiančioje dramoje apie vieno vyriškio savižudybę, kuri paženklina jo brolio, žmonos ir sūnaus gyvenimus.

Seansai: 28 d. – 19.00 / 29 d. – 21.00

Išgelbėk mane, Erosai / Bang bang wo ai shen

[youtube PGxA_TEX0z0]

Taivanio maestro Tsai Ming-Liango kino šedevrų nuolatinis aktorius Lee Kang-Shengas grįžta prie režisūros su intriguojančia, skania ir aistringa erotine drama apie vienišumą. Čia vyrauja melancholiška nuotaika, sekso akrobatika pagal Kamasutrą, egzotinio maisto patiekalai, kultūriniai nesusipratimai ir išradingo stiliaus fantazijos.

Seansai: 24 d. – 21.00 / 26 d. – 21.00 / 28 d. – 21.00

Namastey London

[youtube uYjLLmuEiqA]

Spalvingas, komiškas ir romantiškas Bolivudo miuziklas prilygsta lengvai užkrečiamam virusui. Kritikai teigia, kad vieną kartą jį pažiūrėjus, norisi sugrįžti į kiną dar kartą.

Seansai: 23 d. – 21.00 / 25 d. – 20.20 / 27 d. – 21.00

Om Shanti Om / Om Shanti Om

[youtube _1ionZznx1Q]

Prabangiausias, pelningiausias ir garsiausias Bolivudo miuziklas su ryškiausia Indijos megažvaigžde Shakhu Rukh Khanu. Nostaligiškus laikus primenančiame filme pilna kvapą gniaužiančios choreografijos šokių, lengvai įsimenamų dainų, beveik nenutylančios muzikos, ironiškų parodijų, įspūdingų specialiųjų efektų ir nenuspėjamos mistikos. Tai yra geriausia, ką šiuo metu gali pasiūlyti Bolivudas!

Seansai: 24 d. – 18.00

Daugiau informacijos – www.galafestivalis.lt

fb-share-icon

1 komentaras apie “Gala sezono uždarymas (gegužės 23-29 d.).

  1. Keičiasi filmo „Balastas” rodymo laikai!

    Dėmesio! Filmas „Balastas” keliauja tiesiai iš Kanų kino festivalio, todėl yra nedidelis pakeitimas – šią karštą naujieną kviečiame pažiūrėti trečiadienį 19.00 val. O šiandien, vietoje jo, bus rodoma nuotaikinga komedija „Popiežiaus tualetas“. Dėl iškilusių klausimų, kreipkitės į administratorių kino centro „Coca Cola Plaza“ kasose. Atsiprašome už šį pasikeitimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.