G&G Sindikatas: “norime, kad mūsų koncertas reikštų ne tik laisvadienio išvakares” (vasario 15 d., Loftas)


Visą dešimtmetį hiphopo kultūrą Lietuvoje auginantis „G&G Sindikatas” – viena iš tų nedaugelio lietuviškų grupių, savo muzikoje kalbėjusių ir kalbančių apie tai, kas iš tiesų rūpi. Nepagražinant, be užuolankų ir nutylėjimų. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse lietuviško repo krikštatėviai kviečia į koncertą tuos, kas išvien. Antradienį, vasario 15 dieną, antrajam menų fabriko serijos LOFTAS LIVE renginiui „G&G Sindikatas” ruošiasi ypač rimtai.

„G&G Sindikato“ vyrai, vos grįžę iš turo po Didžiają Britaniją, ėmėsi intensyviai repetuoti ir dėlioti renginio programą. “Tai bus neįprastai ilgas ir išskirtinai kokybiškas kelių valandų pasirodymas – džiaugiamės, kad čia turime galimybę sau ir klausytojams skirti tiek laiko. Į programą dedam viską, ką turim geriausio – manau, kiekvienas čia ras sau artimą muziką”, – komentavo aktyvių repeticijų vidurų pagautas grupės narys DJ Mamania.

Grupės nariai prasitarė, kad ant scenos planuoja turėti nemažai svečių – kartu su kviestiniais muzikantais keletą kūrinių jie atliks kitaip, nei įprastai. Visi atlikėjai, pasak grupės, ruošia ne tiesiog koncertą, o galingą programą iki pat ryto. “Taip pat bus ir keli kūriniai, kurių Lietuvoje nesame groję, ši data – labai gera proga padovanot juos klausytojams. Norime, kad šis koncertas susirinkusiesiems reikštų ne tik laisvadienio išvakares, o žmonės iš čia išsineštų kažką prasmingesnio”, – priduria Svaras.

Šįkart kitaip atrodys ir paties „G&G Sindikato“ sąstatas – grupės narys Donciavas paliks savo įprastinę vietą prie kompiuterio ir į rankas ims gitarą – jis tai daro itin retai.

Vakaro pradžioje susirinkusius iš vietų judins “Repo seniai” – visų dviejų muzikantų kolektyvas, laisvai reiškiantis savo įsitikinimus bei nuomonę klasikinio džiazo, repo ir kitų sunkiai įvardijamų muzikinių elementų natom. Kaip sako patys “Repo seniai”, jų kūryboje gausu improvizacijos. Kartais vien tik ji.

Šįkart seniai repuos su profesionaliais muzikantais ir įvilks publiką į geros gyvos muzikos atmosferą.

Grupės „G&G Sindikatas” gyvo garso renginių serijos LOFTAS LIVE koncertas menų fabrike – vasario 15 d. 21:00.

NORI LAIMĖTI KVIETIMĄ Į RENGINĮ? Užsuk į G. puslapį facebook’e.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.