„Greenhouse Effect” balandžio 4 d., Klaipėda, „Roxy” / balandžio 5 d. Vilnius (?)

1185471104bcrqlPagaliau ir Klaipėda pradeda stebinti savo žvaigždėmis iš „anapus”. Neseniai buvo Snap!, o dabar girdžiu apie alternatyvios muzikos koncertų ciklą, pavadintą „Klaipėda Goes Indie“, kuris  vyks uostamiesčio klube „Roxy“.

Apie tai, kad šį mėnesį ten bus kanadiečiai “The Handsome Furs”, o gegužę  – suomiai „Rubik”, parašysiu vėliau. O šį šeštadienį indie rocko gerbėjai galės mėgautis italų postroko atstovų „Greenhouse Effect“ pasirodymu, apie kurį organizatoriai buria šitaip:

„Greenhouse Effect“ – penki iš Venecijos kilę muzikantai, kuriuos vienija bendras pomėgis – instrumentinės kompozicijos ir niekada nesibaigiantys garso tyrinėjimai.

“Greenhouse” – tai garsas ir aplinka, „Effect“ – ką patiriame įrašų studijoje, – viename interviu savo projekto pavadinimo reikšmę aiškino grupės bosistas Alessandro Bordone, – Mūsų tikslas – viską sujungti ir atkurti gyvai. O tai tikrai nėra lengva.”

Su Italijos pogrindžio scena save tapatinantys muzikantai teigia, jog labiausiai jų kūrybą įtakojo tokie post roko grandai kaip “Mogwai” bei “Explosions In The Sky”. Taip pat neslepiamos simpatijos ir “Lamb”, “Radiohead”, “Nine Inch Nails” muzikai.

“Greenhouse Effect” kol kas tėra išleidę vienintelį albumą “Al mio Risveglio”, kuris buvo gyvai įrašytas Paduvos mieste esančiame Maddalene teatre, o išleistas italų nepriklausomoje muzikos įrašų leidykloje “I Dischi del Minollo“.

Tačiau tai nereiškia, jog grupė savos kūrybos turi tik vienam albumui. Pasirodymo metu Klaipėdoje „Greenhouse Effect“ atliks dviejų dalių pusantros valandos trukmės programą.

Beje nemaišykit su analogiško pavadinimo amerikiečiais „The Greenhouse Effect”, ką pirmu impulsu padariau pats ir vos nenurašiau šito pasirodymo į šiukšlinę.

Grupė skelbia, kad sekmadienį, balandžio 5 d. bus pasirodymas ir Vilniuje, bet nurodyta vieta „IX20”, kitur „XL20” bent man yra nežinoma. O sužinot būtų smagu, kad nesitrenkt iš čia į ten.

www.myspace.com/effectgreenhouse

www.greenhouseeffect.it

fb-share-icon

4 komentarai apie “„Greenhouse Effect” balandžio 4 d., Klaipėda, „Roxy” / balandžio 5 d. Vilnius (?)

  1. Puikus koncertas ! Galėjo būt ir ilgiau, va, Klaipėdoj tai pusantros val. :(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.