Grojaraštis #3

Tarp tų, ką Pitchfork vadina „Geriausia nauja muzika”, yra ir Marnie Stern. Toks moteriškas, šiek tiek ekperimentinis rokenrolas, iki kurio daugumai vyriškų grupių toli toli. Ir šita ponaitė ne tik skamba gerai, bet ir groja gitara taip, kad White Stripes erai artėja pabaiga.

[youtube l3oxU9-zeiA]
Marnie Stern – Transformer

[youtube 6xpYzg3YbM8]
Marnie Stern – live

www.myspace.com/marniestern1

Švedų trio Detektivbyrån išleido antrą albumą „Wermland”, kuris nedaug kuo skiriasi nuo ankstesnių įrašų, bet jeigu patinka Yann Tiersen stebuklingos „Amelie” garso takelio melodijos – patiks ir šita šviesios, šiltos vaikystės, instrumentinė muzika.

[youtube 5wLWhSZ1Uvo]
Detektivbyrån – The Making Of „Wermland”

www.detektivbyran.net
www.myspace.com/detektivbyran

Dar vieni švedai. Kiethevez sugrįžo po dešimties metų tylos su melodingu synth/pop/rock albumu. Kažkada buvo lyginami su DM ir Camouflage, dabar į tai nebepanašu, bet klausosi lengvai ir nepabosta po pirmo/antro karto.

[youtube 1YCDLTLpHLc]
Kiethevez – One World For The Next (tik muzika)

[youtube U4suzxjcibA]
Kiethevez – A Million Days

www.kiethevez.com
www.myspace.com/kiethevez

Amerikiečių kvartetas bus įdomus tiems, kurie džiaugiasi vykstančiu akordeonų muzikos festivaliu: pasisėmę slaviškos-čigoniškos-argentinietiškos melancholijos Dark Dark Dark sukūrė indie folk albumа „The Snow Magic”, kur girdime akordeonа, bandžą, smuiką ir nelaimingų žmonių balsą. Jokiu būdu tai nėra kaimo kapelos pasigrojimas: kiekvienas kūrinys prisotintas savotiškos melodijos ir brandžių aranžuočių. Jei patiks „A Cloud Story”, tai drąsiai klausykite visą albumą ir mėgaukitės Leonardo Coheno ankstyvos kūrybos pasekėjų vaisiumi. Youtube sudėtas visas albumas atskiromis dainomis, tik po tuo pačiu viršeliu.

[youtube iiMQr3_fjEE]

Dark Dark Dark – A Cloud Story (tik muzika)

[youtube lvwBCUQyDBY]
Dark Dark Dark – live

www.myspace.com/darkdarkdarkband

Duncan Lloyd, Maximo Park gitaristas, išleido solinį albumą „Seeing Double”, kuriame daugiau lyrikos, įvairumo, įdomumo ir brandumo nei visuose trijuose Maximo Park darbuose. Pabandykit, kam dar indie rokas nelenda per gerklę.

[youtube ZiMhPAM-NNc]
Duncan Lloyd – Suzee

[youtube 3a8gLJzGMyQ]
Duncan Lloyd – Nightfly

www.myspace.com/duncanlloyd

Dar vienas muzikinis naujadaras, pavadintas beat punk, skamba kaip lengvesnė The White Stripes versija. The Ettes pristato jau antrą tokio pobūdžio nenuobodų albumą „Look At Life Again Soon”, kuris tikrai bus tarp metų pabaigos paminėtųjų geriausių.

[youtube KbJ-cFAxlAw]
The Ettes – Marathon

[youtube mHbrKjK_hKY]
The Ettes – Crown Of Age

[youtube WeLQBWwy69s]
The Ettes – Dead and Gone (live)

www.theettes.com

Skelbiama informacija, kad UK elektroninio punk grupė The Black Ghosts jau turi video klipą kiekvienam albumo „The Black Ghosts” kūriniui. Patys smagiausi muzikiniu požiūriu žemiau, likusiųjų ieškom patys.

[youtube hPeMldyS83M]
The Black Ghosts – I Want Nothing

[youtube WVAdxmd0RdA]
The Black Ghosts – Anyway You Choose To Give It

www.myspace.com/blackghosts

www.theblackghosts.co.uk

Ir pabaigai jokių video, nes jau nebesitikiu ir nebesulaukiu, kad Silver Jews išleis kokį oficialų klipą iš savo paskutiniojo, šviesiausio albumo „Lookout Mountain, Lookout Sea”, o išgirst tai būtina.

[youtube otPk_KUEBaU]
Silver Jews – We Could Be Looking For The Same Thing

www.myspace.com/silverjews

http://silverjews.net/

fb-share-icon

3 komentarai apie “Grojaraštis #3

  1. Nežinau ar į temą, bet užkibau ant naujausio Franz Ferdinand „Ulysses”. Atsirado elektronikos ir pats skambesys labiau grėsmingas ir vyriškas, sakyčiau, tapo.

  2. Neblogai. Jau buvau apleidus juos savo noru, labiau patiko paties Alex Kapranos, ypač „the only difference”, siūlau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.