Grupės Baltasis Kiras albumo „Amerika” pristatymas

Baltasis Kiras – grupė, grojanti indie-folk-roko muziką, persmelktą lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio.

Gyvenantys Vilniuje ir mylintys rokenrolą, Baltojo Kiro nariai pirmiausia yra būrys draugų. Kaip patys sako, muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ar reiškinius. Ji eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Pasak grupės narių, jie tik padeda vienas kitam keliauti per šitą skubėjimą, kuris lyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau.

Baltojo Kiro muzikinių skrydžių sąraše – Lietuvos miestai, Latvija, festivaliai „Bliuzo naktys“, LOFTAS FEST, „Saulėtos naktys“, Vilnius Music Week ir kt. Grupė yra apšildžiusi ir tokius atlikėjus kaip SCAMP bei Stasys Povilaitis.

Atėjus pavasariui Baltojo Kiro nariai pagaliau gali pasidžiaugti keletą pastarųjų metų brandintu muzikos vaisiumi. Tai – albumas „Amerika”. Jį sudaro kompozicijos, nukeliančios klausytoją į amerikietiškosios svajonės piligrimystę po neišsenkamus muzikinio paveldo kanjonus ir didmiesčius. Amerikoje gimė nelaisve tvinksinčių širdžių ritmai. Per kultūros artefaktus jie pasiekė ir mūsų Lietuvą. Muzika iš Vakarų, išmokiusi tikėti žmogumi, kuris kalba paukščių kalbomis, tiki tuo, ką sako ir myli kiekviena plati šypsena, atsispindi lietuviškoje Baltojo Kiro kūryboje. Albume „Amerika” skambančios dainos – tai lietuviškas amerikietiškosios dūšios išveržimas ir priešpastatymas visoms pasaulio kvailystėms atminti.

Pasidžiaugti albumo gimimu, pasiklausyti pamėgtų dainų ir pasikrauti teigiamos energijos Baltasis Kiras kviečia į Energetikos ir technikos muziejų Vilniuje (Rinktinės g. 2). Čia kovo 20 d., ketvirtadienį, 19 val. įvyks albumo „Amerika” pristatymas. Kartu su nuolatiniais grupės nariais į paukščio skrydį pakils ir muzikiniai bičiuliai: Saulius Petreikis, Šarūnas Joneikis, Jama, Vytautas Narkevičius ir kiti.

Išankstiniai bilietai jau prekyboje, juos platina BILIETAI LT. Tuo tarpu albumo tiražas koncerto dieną bus labai ribotas.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uR-oDOnRphc

Išankstiniai bilietai: http://www.bilietai.lt/lt/buy/20325. Koncerto dieną bilietai brangs.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.