Į Koršunovo „Žuvėdrą“ nebetelpa visi norintys – skelbiami papildomi spektakliai

Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
„Statant „Žuvėdrą“ norėjosi ieškoti kitokių bendravimo su žiūrovais formų“, – teigia pats spektaklio režisierius O. Koršunovas.
Į anksčiau paskelbtus dešimt antrojo pusmečio „Žuvėdros“ spektaklių bilietai ištirpo akimirksniu. Visos žiūrovų vietos jau buvo užimtos 2014-ųjų pabaigoje.
„Rėmėmės hamletišku principu, kuomet spektaklis turi būti suvaidintas tam vienam svarbiausiam žiūrovui, kuris, ko gero, esi pats. Tik tada tai gali būti paveiku visiems“, – kūrybinį procesą prisimena O. Koršunovas.
Pasak režisieriaus, „Žuvėdroje“ žiūrovas svarbesnis negu įprastai. Čia svarbus ne tik pats žiūrovas, tačiau ir kitoks aktorių bendravimas su juo.
„Svarbiausia, jog čia nėra jokio psichologinio rubikono tarp aktoriaus ir žiūrovo. Stengėmės kurti įspūdį, jog istorija vyksta su vienu iš žiūrovų“, – pasakoja O. Koršunovas.

Papildomi „Žuvėdros“ spektakliai – jau kovo 25 d., gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d., OKT Studijoje (Ašmenos g. 8, Vilnius). Pradžia 19 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.