[balandžio 1 d. pokštai:] ĮDOMIAUSIOS MUZIKOS PASAULIO NAUJIENOS

To roko pasaulis nesitikėjo – Ozzy Osbourne tęs karjerą AC/DC kolektyve!.. Ne paslaptis, jog prieš kelias savaites gydytojai uždraudė AC/DC vokalistui Brian Johnson tęsti gastroles su grupe, mat jam gresia visiškas klausos praradimas. Tokiu atveju, telieka tik du keliai – arba pasitraukti nuo scenos ir užsiimti kačių dresūra, arba artimoje ateityje papildyti Australijos nacionalinį kurčiųjų chorą. Pastarasis variantas greitai atkrito spaudoje pasirodžius pranešimams, kad legendiniai kengūrų šalies hardrokeriai ieško naujo frontmeno. Susidomėjimą laisva darbo vieta buvo išreiškęs The Hives dainorius Pelle Almqvist, o kiek vėliau geltonuose puslapiuose mirgėjo ir Axl Rose kandidatūra. Tačiau kas paskutinis, tas vokalistas!

*****

Tauragės apskrities nekilnojamo turto makleriai trina rankomis – jų objektais domisi funkrock dievukas Anthony Kiedis. Jei kas dar nežino, tai RED HOT CHILI PEPPERS vokalistas nuo pat karjeros pradžios neslepia, kad jo šaknys kilusios iš šio Žemaitijos krašto. Po vienintelio koncerto Lietuvoje, įvykusio 2012-ais metais, atlikėjas aktyviai domėjosi tiek užsienio piliečių galimybėmis įgyti turtą šalyje, tiek nuolatinės pilietybės suteikimo klausimu. Tačiau dėl nepalankių įstatymų interesas kiek atslūgo. Nesenai vyriausybei iš naujo sugrįžus prie išimties tvarkos svarstymo, kuri suteikia dvigubą pilietybę nusipelnusiems ir valstybę garsinantiems asmenims, atsiranda šansas, jog Anthony Kiedis senatvę praleis paties reakreacine zona paverstose Draudenių ežero prieigose ar nuosavame Lomių dvaro parke ant suolelio, prižiūrėdamas anūkus ir grodamas lūpine armonikėle.

*****

Anglijos spauda ūžia – ARCTIC MONKEYS gros narvuose kartu su… beždžionėmis!! Kolektyvo gimtojo miesto Šefildo zoologijos sodui atsidūrus ant bankroto slenksčio, indie rock pirmūnai suskubo ištiesti pagalbos leteną. Grupės lyderis Alex Turner asmeniškai susitiko su parko vadovybe ir preliminariai sutarė dėl dviejų labdaringų koncertų gyvūnijos prieglobstyje. Pasirodymų anonsai jau dabar kelia didžiulį ažiotažą gerbėjų gretose – niekam net nesisapnavo toks muzikos atlikimo scenarijus! Kolkas nėra aišku, ar primatai padės atlikti solo partijas, ar tiesiog atliks pasyvių stebėtojų vaidmenį, tačiau žinoma, kad dainų repertuarą sudarys tik romantiški, širdį virpinantys kūriniai. Štai čia galima atskleisti tikrąsias zoosodo nepritekliaus detales – per didelės investicijos į eksponatų populiacijos didinimą parkui neatsipirko, nes dėl nežinomų priežasčių gyvūnai tiesiog nesiporuoja.. ARCTIC MONKEYS užduotis aiški: ne tik surinkti trūkstamas lėšas institucijai, bet ir savo dainomis priversti gyvūnus pajusti stipresnius meilės saitus!

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.