Ifwe – Вся моя радость [Снегири; 2012]

для мечтателей и от мечтателей

Dar jauna tik pusantrų metų grojanti vaikinų trijulė iš Sankt Peterburgo tapo savotiška šios vasaros Rusijos sensacija. Ne, nerepuoja jie tekstais apie Putiną ir nesistengia daryti revoliucijų, tiesiog po kelių, taip pat populiarių ir madingų, minialbumų („Жить одному (Чайки)”, „RED” ir „Научи Меня Драться” išleido ilgagrojį „Вся моя радость”, kuris skleidžia be galo duševną  vasariškų svajų atmosferą.

Paprasti kūriniai apie laimę, svajones, jausmus, orą, gyvenimą ir šiandieną (tekstuose sutinkame ir Nintendo bei iPhoną). Iš pirmų kartų tekstą pagauti kiek sunkoka, nes vokalas plaukia tolygiai su muzikos skambesiu. Norėjosi vokalo iškėlimo, kaip tai padaryta „Солнце” Moonoton remikse. Norėjosi ir rimtesnio tekstų rimo, nes atrodė, jog žodžiai visiškai kertasi su muzikinėmis aranžuotėmis, tačiau po keliasdešimt kartų, kai negali sustoti sukęs albumo, supranti, kad tie niuansai ir yra Ifwe kolektyvo išskirtinumas.

Ifwe dreampop/chillwave sumišęs su neofolk skamba lengvai ir gaiviai, taip skandinaviškai lyg Kings Of Convenience ar saulėtai melancholiškai kaip paskutinieji vienodi Brazzaville albumai. Albume galima tik pasigesti neįtrauktųjų iš minialbumų „Научи меня драться”, „Меньше романтики” ir „Фломастеры”.

O čia galite įvertinti, kaip ifwe skamba angliškai ir gyvai:

httpv://youtu.be/ZaMH36IyJao

„My Coast” (angliška „Моё побережье” versija)

httpv://youtu.be/ILd2-mKmN9o

ifwe – Stockholm (live)

ps. Namų sąlygomis įrašyti takeliai nekelia jokių pretenzijų dėl savo kokybės, tad nusipirkti flac’ą buvo vienas malonumas.

Apie kiekvieną albumo dainą iš kūrėjų lūpų čia.

Facebook

Bandcamp

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “Ifwe – Вся моя радость [Снегири; 2012]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.