indie legenda Wedding Present gruodžio 1d. koncertuoja Rygoje

Radijo stotis Radio Naba (LV), transliuojanti nepriklausomą muziką, švenčia savo penkerių metų jubiliejų ir jam pažymėti pakvietė vienus iš indie pionierių Wedding Present (Leeds, UK). Šios grupės koncertas įvyks gruodžio 1d. Rygoje, Didžiojoje Latvijos Universiteto salėje. Wedding Present apšildys latvių indie žvaigždės Zig Zag ir Sattelites (pastarieji jau grojo Vilniaus klube Tamsta).

Wedding Present susikūrę 1985m., iškilo kartu su tokiomis grupėmis kaip The Fall ar Buzzcocks. Šiandien jų įtaką pripažįsta Placebo, Interpol ir kiti. Grojantys trumpas melodingas gitarines dainas ir dažniausiai dainuojantys apie nelaimingą meilę, anomet jie buvo vadinami „antraisiais The Smiths”. Šiandien dėka nenuilstančio lyderio David Gedge (kitas jo projektas – Cinerama) jie lieka vieni gyvybingiausių, senąsiais indie tradicijas išlaikančių atlikėjų.

Wedding Present – Favourite Dress

[youtube 624X1W5K2SI]

Wedding Present – Brassneck

[youtube XD1gG9GL_3g]

Koncerte grupė pristatys dvidešimtąjį jubiliejų švenčiantį albumą George Best (albumo pavadinimas ir viršelis tiesiogiai susijęs su garsiu Šiaurės Airijos ir Mančesterio futbolo klubo žaidėju). Dabartinis grupės turas visiškai atitinka tuos pačius Europos miestus, kuriuose prieš dvidešimt metų ir buvo pristatytas šis debiutinis Wedding Present albumas. Žinoma, išskyrus tuometinę sovietinę Rygą.

Wedding Present pasirodymo svečiai – Latvijos grupės Zig Zag (pripažįstantys The Stranglers įtaką) ir Sattelites, dar kitaip vadinami latviškaisiais Oasis. Šiandien ši grupė savo muziką puošia jazz, funk, hip hop elementais.

Latvijoje įsijunkite Radio Naba (Įkūrėjai – Latvijos Universitetas ir Latvijos Valstybinis Radijas). Jie groja mūsų kartai nuo The Doors iki The Strokes, nuo Velvet Underground iki Interpol ir nuo Gary Numan iki Death In Vegas. Jos programoje daug teminių laidų, skirtų įvairiausiems nepriklausomiems muzikos stiliams.

Bilietų kainos 15 LVL (stovimi), pirkite čia www.ticketservice.lv

Kita:

www.radionaba.lv
www.scopitones.co.uk/

http://www.myspace.com/satelliteslv

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “indie legenda Wedding Present gruodžio 1d. koncertuoja Rygoje

  1. kokie svolaciai: we’re sorry, this video no longer available:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.