Insanitus Festival [balandžio 16 d., Sanitas, Kaunas].

httpvh://www.youtube.com/watch?v=UDwl9FwKnBk

Praėjusį pavasarį buvusią Kauno vaistų gamyklos „Sanitas“ laboratoriją prikėlęs ir naktinėmis spalvomis apšvietęs festivalis „Insanitus“ tapo įspūdingiausiu metų veiksmu mieste. Renginio organizatoriai „K.U.B.“ su radijo stotimi ZIP FM jau grįžo į fabriko erdves tam, kad balandžio 16-ąją paviestų į dar stipresnes emocijas garantuosiantį antrąjį „Insanitus“ veiksmą.

„Tikra muzika, tikras garsas ir tikri įspūdžiai“ – toks šiemetinio festivalio šūkis tampa neatremiamas pažvelgus į jo programą. Aktuali daugelio stilių muzika laboratorijos patalpas užlies penkiais skirtingais kanalais. Didelį dėmesį kauniečiai šįkart skiria gyvam, lietuviškam, kokybiškam ir originaliam skambesiui – jam skirta visa „ZIP FM Live“ erdvė. Čia koncertuos „Empti“, „Gerai Gerai & Miss Sheep“, „Freaks on Floor“, „AVaspo“ bei Golden Parazyth su „The Monkeys Band“.

Drum’n’bass ir breaks siūlysiančioje „Širdies stimuliatoriaus erdvėje“ pagrindiniais chirurgais taps taps iš Suomijos atvyksiantys duetas „Takomo“ bei Lietuvos publiką laužyti jau mokantis Fanu, už didžėjų pulto pasirodys ir trys organizatorių komandos „K.U.B.“ artistai – Road..s..killa, Pakas ir Soundchild.

Techno dedikuotą „Pulso aktyvatoriaus erdvę“ į gabalėlius kapos Gesta iš Latvijos, iš Vokietijos namo grįšiantis Mantas T („Partyzanai“), Daimon („Techstylism“), gyvą rūgštį pilsiantis Assassid („StepService“) bei Dr. X-Ray (AMMO, „Rotten Shit“). Dar viena ritminga salė – „ZIP FM DJ erdvė“ – bus užimta dažniau į įvairaus sunkumo house sukančių didžėjų – joje rikiuosis Benua („Happyendless“), Martynas M ir Mayan („Organzza“), Donatello, Kastis Torrau, Ben Ben („Koff“).

Tokios apimties festivalyje tikrai reikalingam poilsiui skirtoje „Streso reguliatoriaus erdvėje“ gyvą pasirodymą surengs ironiškasis sostinės kolektyvas „Tytia Mina Teremina“, didžėjų sąraše – Deneez („One Ear Stereo“), Loranas Vaitkus, Jbounce („Woo2“), Numba_one („K.U.B.“) ir E-roott („Groove Tribe“).

Klajones tarp elektroninės muzikos voratinklių „Insanitus“ lankytojams paįvairins įspūdinga meninė programa. Pastarąją rengia keliolika jaunųjų Kauno menininkų, pristatysiančių piešybą ant kūno bei kitas dirbtuves, šešėlių kambarį, veidrodžių karalystę, žaidimus, haliucinacijas ir net psichologo konsultaciją.

Didžiausiu vizualiniu siurprizu taps 3D mapping programa. Net 300 kvadratinių metrų vizualizacijomis ji neatpažįstamai pakeis ir prižadins išorinį fabriko fasadą. Tuo tarpu vidinėse renginio erdvėse drauge su muzikantais darbuosis kelios profesionalių ir įtaigių vidžėjų komandos.

Kokybę festivalio „Insanitus“ organizatoriai pažada išlaikyti iki smulkmenų. To įrodymas – prie komandos su džiaugsmu prisijungę bene geriausi renginių garso specialistai Lietuvoje „Soundboys.lt“. Komanda turi daugiau nei reikia patirties bei aparatūros įgarsinant tiek didžėjų setus, tiek gyvų grupių pasirodymus ir dirba tam, kad klausytojas renginyje patirtų didžiausią įmanomą malonumą.

Dar metams į priekį emocijų „Insanitus“ dalyviai pasisems balandžio 16-ąją, penktadienį. Bilietais į festivalį jau prekiauja „Tiketa“, jų kaina žada neužsistovėti vietoje. Vilniečiai gali nepavyduliauti, mat juos į Kauną ir atgal veš specialus „Insanitus“ autobusas.

Festivalio šeimininkai: www.kub.lt ir www.zipfm.lt
Festivalio garsas: www.soundboys.lt
Festivalio įvaizdis: www.oropagalves.lt
Festivalio naujienlaiškis
Festivalio talk show
Festivalio veidai ir žodžiai
Festivalio vieta žemėlapyje ir kaip ją patogiausia pasiekti nuo Kauno autobusų arba traukinių stoties: kaip rasti „Insanitus“?

Rinkis išankstinius bilietus

Bilietais su kelione autobusu ir be jos prekiauja Tiketa.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.