IRONIC HUE – Into the Mirror [2007]

Ketveriukė iš Pietų Korėjos Ironic Hue pastaruoju metu koncertuoja kartu su Vidulgi Ooyoo ir jau pelnytai tapo už šiuos didesnėmis žvaigždėmis. Gaila, kad iki Europos tokia muzika keliauja kiek ilgokai, tad debiutinio grupės albumo „Into the Mirror” leidimo metai neturėtų stebinti. Tad čia iš serijos – geriau vėliau nei niekad.

Albume korėjiečiai sava mums nesuprantama kalba įsupa į depresyvią vienatvės nuotaiką, kurioje kiek eksperimentinis šūgeizintas atmosferinis indie rokas skamba labai jau vakarietiškai. Bet tai ne trūkumas – lyriški melancholiški moters (kurios galėtų būti daug daugiau) ir vyriškio vokalai veda albumą į priekį, kaip ir išbrandintos progresyvaus roko gitarų partijos, vis išlipančios į pirmą planą ir taikančios į klasikinio roko muzikos rifų daržą. Savotiškas siekis tapti šiandieniniais kiek nirvaniškais Pink Floyd’ais, siekis, kuris visai įdomiai ir kokybiškai realizuojamas. Tikrai dėmesio vertas darbas iš tolimosios Azijos.

ps. Gyvai jie skamba grubokai ir ne taip meiliai, bet kitokių video kol kas nerasta, tad rekomenduoju tikrinti studijinį įrašą.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JnKrFzzOZDo
httpv://www.youtube.com/watch?v=-zzIc-I5HOA

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.