Jaunimo muzikos grupės kviečiamos dalyvauti konkurse „Blogiukai 2010“

Šią savaitę prasideda jaunimo muzikos grupių konkursas „Blogiukai“, ankstensiojo, tradiciniu tapusio konkurso „Euro Rock Vilnius“, tęstinis projektas. Jaunieji Lietuvos muzikantai kviečiami varžytis dėl pagrindinio konkurso prizo – dalyvavimo tarptautiniame jaunimo muzikos seminare „Euro Rock Seminar 2010“, kurio programa vyks Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje rugpjūčio mėnesį. Kiti konkurso prizai – tai muzikinio klipo filmavimas, kurį kurs „Fresco Pictures“, demo įrašas profesionalioje studijoje „Muzikos Laboratorija“ ir „Tamsta“ muzikos instrumentų salono 300 Lt vertės kuponas. Visiems konkurso finalininkams bus pagaminti konkurso „Blogiukai“ atributikos suvenyrai, bei įteikti „Zona Records“ kultiniai muzikiniai leidiniai.

VšĮ „Muzikos zona“, remiama Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros „LATGA-A“ ir Švietimo mainų paramos fondo, konkursą „Blogiukai 2010“ organizuoja pirmą kartą, tačiau „Euro Rock“ seminare dalyvavo jau septyniolika Lietuvos grupių, tarp kurių galima paminėti „Empti“ (1994), „dr.Green“ (1998), „Bites“ (2002), „IR“ (2004), „Freaks On Floor“ (2008) ir absoliučius alternatyvios lietuviškos scenos praėjusių metų favoritus „M. I. R. Project“ (2009), o patys pirmieji 1993 metais į Duisburgą vyko Marijonas Mikutavičius ir grupė „Bovy“. 1993-1999 metais kelialapius į seminarą gaudavo legendiniu tapusio „Pačių blogiausių grupių festivalio“ konkurso laimėtojai.

Konkursas „Blogiukai“ turėtų pratęsti savo pirmtakų „Pačių blogiausių grupių festivalio“ ir „Euro Rock Vilnius“ projektų misiją ir tapti viena iš nedaugelio jaunoms grupėms suteikiamų progų prisistatyti platesnei auditorijai ir kompetentingai komisijai bei gauti šansą karjerai muzikos versle. Konkurso komisijos darbui tradiciškai vadovauja muzikologas, radijo stoties „Opus 3“ vadovas Darius Užkuraitis, o ją sudaro per tuziną autoritetingų muzikantų, muzikos žurnalistų, leidėjų ir organizatorių.

Dalyvauti konkurse „Blogiukai 2010“ kviečiamas jaunimas nuo 16 iki 26 metų, nesudarę sutarčių su muzikos verslo įmonėmis ir anksčiau nedalyvavę „Euro Rock“ seminaruose. Iki kovo 29 dienos grupės turi užpildyti konkurso anketas ir pateikti dviejų kompozicijų demonstracinius įrašus, pagal kuriuos komisija atrenka nuo 9 iki 16 (paprastai – apie 12) pusfinalininkų. Pusfinalių koncertai vyks 2010 m. balandžio 7, 14 ir 21 dienomis „Tamsta“ klube Vilniuje. Komisija, vertindama dalyvių kūrybiškumą, meistriškumą ir įtaigumą, išrinks keturias geriausiai pasirodžiusias grupes, kurios susirungs konkurso finale gegužės 5 dieną „Tamstoje“.

Organizatoriai kviečia jaunuosius muzikantus ir atlikėjus susipažinti su konkurso nuostatais, kuriuos, kartu su dalyvio anketa galima gauti registruojantis elektroniniu paštu blogiukai@zona.lt. Užpildytų dalyvio anketų, su prisegta nuotrauka ir 2 dainomis mp3 formatu (192 kbps) organizatoriai lauks iki kovo 29 dienos. Jei norite būti mobilūs ir sekti vis atsinaujinančias konkurso aktualijas, junkitės į konkurso „Blogiukai 2010“ virtualią bendruomenę „Facebook“ tinklapyje.

VšĮ „Muzikos zona“ inf.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.