Javier Manik iš Pietų Amerikos Vilniuje surengs net keturis koncertus

Vasario mėnesį Vilniuje net keturis koncertus surengs Paragvajuje gimęs, tačiau kaimyninėje Argentinoje augęs Javier Manik. Lietuvoje dar nei karto nebuvęs keliaujantis muzikantas čia atvyksta net trims savaitėms. Per šį laikotarpį jis ketina ne tik sugroti kelis akustinius solo koncertus, bet ir bendradarbiaudamas su vietiniais muzikantais paruošti specialią programą, kurią žada pristatyti viešnagės pabaigoje.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=s8gPzBNn_fo

Javier Manik kuriamą ir atliekamą muziką įtakoja ne tik jo gimtoji Lotynų Amerikos kultūra, bet ir kelionės bei jose sutikti žmonės, patirti įspūdžiai. Labiausiai jo muzikoje visgi jaučiama Jamaikos reggae įtaka. Muzikanto kurtos dainos, kurias jis atlieka ispanų bei anglų kalbomis, kviečia žmones gyventi pozityviai, dalintis džiaugsmu ir meile, įvertinti akimirkos grožį. Gyvendamas Argentinoje Javier Manik grojo su grupe „Hermanos del Leon“ (isp. – Liūto broliai), o pastaruosius kelis metus gyvena ir kuria Švedijoje, Malmės mieste. Vietiniai režisieriai apie šį muzikantą neseniai sukūrė trumpo metro dokumentinį filmą „My Heart Here, My Heart There“, kurį galima rasti internete.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=eHUwVmoQbPY

Atlikėjas neslepia savo susižavėjimo legendinio Jamaikiečių muzikanto Bob Marley muzika ir idėjomis, tad pirmasis koncertas šį penktadienį (vasario 10 d.) bus skirtas kaip tik šiandien (vasario 6 d.) pasaulyje minimam jo gimtadieniui. Renginys, skirtas šiam atlikėjui paminėti, organizuojamas vasario 10 dieną Commune Art kūrybinėse dirbtuvėse. Čia prie Javier Manik prisijungs Plazi Haloui (Togo) su grupe, muzikantų kolektyvas „Black Pride“ bei kiti reggae muzikos mylėtojai iš Vilniaus ir Kauno.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=2hiOJNB1sNE

Vasario 11 dieną Javier Manik surengs akustinį koncertą kavinėje „Balti Drambliai“, vasario 19 dieną – interaktyvioje meno erdvėje „Artoteka“, o vasario 24 dieną organizuojamas tęstinio projekto „Elektrinė“ renginys: energetikos ir technikos muziejuje (senojoje Vilniaus elektrinėje prie Mindaugo tilto) jis gros kartu su Vilniaus reggae grupėmis „Ministry of Echology“ bei „Los Skatinos“.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.