JOSE JAMES: Amerikoje liaupsinamas fenomenas sugrįžta į Vilnių

Gegužės 3 d. Vilniaus gyvos muzikos klube ,,Tamsta” viešės išsikirtiniu fenomenu šiuolaikinėje Amerikos muzikos padangėje vadinamas Jose James. Neužmirštamu balso tembru bei elegantišku, itin gerai apgalvotu, viliojančiu muzikiniu stiliumi žavintis klausytojus visame pasaulyje, atlikėjas sostinėje pristatys jau ketvirtąjį savo albumą “Love in The Time Madness”, kuris bus išleistas pasauliniu mastu pripažintos leidybinės kompanijos Blue Note, kitų metų pradžioje.

Neseniai vienuoliktąjį gimtadienį atšventusiame muzikos klube ,,Tamsta” Jose James pristatys dar niekur negirdėtas ir, kol kas, neišleistas dainas, tokiu būdu siekdamas į albumą įtraukti tik tas dainas, kurios klausytojus per koncertus palies bei įkvėps labiausiai. “Tai leidžia pajausti labai stiprų grįžtamąjį ryšį, o mano gerbėjai prisideda prie mano albumo sukūrimo ir taip tampa jo dalimi.”, – teigia Jose. Jau dabar itin palankiai Amerikos muzikos kritikų vertinamas albumas yra inspirtuotas įvairių muzikinių stilių bei pasaulinio lygio atlikėjų, tokių kaip Frank Ocean, Usher, Miguel bei John Legend, kurie tik dar labiau sustiprina R&B bei HipHop atspalvius Jose kūryboje.

https://www.youtube.com/watch?v=pO44-yUHLQY

Jau antrąjį kartą Lietuvoje viešintis atlikėjas išsiskiria ne vien savo muzika, bet ir drąsa reikšti savo nuomonę apie dabartinę padėtį savo gimtojoje šalyje bei visame pasaulyje. Jose James atvirai kalba apie praliejamą kraują karuose, apie žlugdomas žmonių svajones, apie tai, jog sąvokos “žmogaus teisės”, “žodžio laisvė” ar tiesiog “orumas” yra praradusios savo prasmę . Tačiau atlikėjas neslepia susižavėjimo, jog prasidėjo nauja, globalaus susijungimo era, kurioje yra matomi aiškūs žingsniai lygių teisių link ir tarpusavio supratimo. Visomis šiomis mintimis, muzikiniu pavidalu, Jose James dalinasi ir dalinsis koncertuose visame pasaulyje , neaplenkdamas ir Vilniaus.

Jose James kartu su muzikantais pristatys intymų ir jaukų šio albumo variantą. Kartu su dainininku scenoje pasirodys klavišininkas Takeshi Ohbayashi, bosistas Solomon Dorsey bei būgninkas Nate Smith. Stilingos bei išskirtinės vokalo variacijos, balansas tarp jazz muzikos tradicijų, R&B virpulį keliančių jausmų ir šiuolaikinių hiphop ritmų bei realus ir tikras bendravimas su publika – visa tai žada gegužės 3 d. Vilniuje grosiantis Jose James .

https://www.facebook.com/events/201225943592713/

http://josejamesmusic.com/

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.