Ketvirtadienį „Vasaros terasoje“ – nemokamas Justės Arlauskaitės-Jazzu ir Sauliaus Prūsaičio projekto „DARLINGS & The Orchestra“ koncertas

Luko Balandžio nuotr.

Kas dvi savaites – išskirtinė dovana sostinės melomanams. „Vasaros terasa“ ir „Tuborg Liquid Soundtrack“ tęsia skambias bei audringas šiltojo sezono tradicijas ir liepos 4-ąją kviečia į išskirtinį Sauliaus Prūsaičio ir Justės Arlauskaitės-Jazzu projekto „Darlings & The Orchestra” koncertą.

„Yra muzika, kurią išgirdęs stabteli, nes kitaip negali. Nes ji sugriebia už širdies, pasigarsini radiją, nusišypsai be reikalo ir lengvai atsidūsti – ech, gyvenimas yra gražus. Tai viena iš retų progų mus išgirsti gyvai, kai atliksime mėgiamus žinomų užsienio atlikėjų kūrinius. Gyvai tai skamba tikrai gaivališkai ir mums abiems tai labai patinka. Beje, Saulius visiems pažadėjo muzikinį siurprizą ir ypatingus vakaro svečius“, – sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Kviečiame peržiūrėti „Darlings“ kvietimą vaizdu:
https://vimeo.com/69580301

Projektas „Darlings“ yra svaigioji vokalistė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir jos sultingas balsas bei Saulius Prūsaitis – stilingas miesto vyras, grupių „Happyendless“ ir „Face White“ vokalistas, muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjas ir jo madingoji muzika. Tai gyvos muzikos projektas, kurio programoje gyvai galėsite išgirsti tokių atlikėjų kaip „Depeche Mode“, „Moloko“, George Michael, Prince, Amy Winehouse, Kylie Minouge ir kitus žinomus kūrinius.

Sauliui ir Justei šiame koncerte talkins žinomi jaunosios kartos instrumentalistai: gitaristas Laimonas Jančas, klavišininkas Kęstutis Pavalkis, būgnininkas Gediminas Augustaitis ir bosininkas Paulius Adomėnas. Specialiai parašytos kūrinių aranžuotės šiam projektui suteikia savitą skambesį ir papildomos energijos.

Tai bus penktasis iš dešimties suplanuotų šios serijos koncertų šią vasarą. Lig šiol po „Tuborg Liquid Soundtrack“ vėliava „Vasaros terasoje“ savo pasirodymus jau surengė grupės „Empti“ vokalistė Giedrė Kilčiauskienė arba tiesiog Giedrė, tarp Vilniaus ir Londono gyvenantys „Keymono“, elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“, elektronikos, disko ir šiuolaikinio džiazo junginys „Proper Heat“, paslaptingasis duetas „Electronic I“ ir Jurga Šeduikytė su grupe.

Belieka pasidžiaugti, kad unikaliai populiarūs Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė– Jazzu savo talentus bei mėgiamus hitus sutalpins į „Vasaros terasą“.

Pats metas susiplanuoti ir kitą „gyvą“ šios vasaros ketvirtadienį. Liepos 18-ąją Mokytojų namų kiemelio sienų stiprumą bandys „Skamp“. Visi „Tuborg Liquid Soundtrack“ serijos renginiai nemokami – belieka tik ateiti. Renginių pradžia – 19 val., koncertams pasibaigus „Vasaros terasos“ ketvirtadienius pratęs didžėjai.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.