KINGS OF LEON „Because Of The Times“

Vienas iš mėgstamiausių kino žanrų man yra taip vadinamieji „kelio filmai“. Tipiškas tokių filmų paveikslas toks: kaitri saulė, bekraščiai smėlynai ir nesibaigianti asfalto juosta, kuria rieda vienišas klasikinis amerikietiškas automobilis. Tačiau svarbiausia – garsas: burzgia mašinos variklis, dykumos vėjas švilpia pro ausis, o iš traškančių kolonėlių skamba muzika. Ne ne, tai ne kokie country mekenimai apie „Route 66“ – garsiakalbius drasko rokas. KINGS OF LEON rokas.


13 naujų „karalių“ kūrinių yra ištisa epopėja, pasakojanti viską apie šią kelionę, pradedant nuo ko bėga lyrinis herojus – automobilio vairuotoja(s) („I don’t care what nobody says/ We’re gonna have a baby“), baigiant kokia mašina ji(s) skrodžia kelią („She looks so cool in her new Camaro/ It’s black as coal and it goes boy, go go go”) bei kur driekiasi jo(s) maršrutas („She must feel it’s awkward/ Oh I said it’s Arizona”).

Trečiuoju albumu, KOL lipa dar laipteliu aukštyn ir, prieš keletą metų pradėję kaip viena iš daugelio „garažinio“ roko grupių, šiandien, kai visi tie, į kuriuos buvo dėta tiek vilčių, leidžia vieną už kitą nuobodesnius albumus, jie jau yra vieni iš vos keleto, ant savo pečių laikančių rock muzikos sceną. Tikri karaliai, a?..

„Because Of The Times“ – puikus albumas, kuriame kažką sau ras tiek ieškantys ramybės, tiek trokštantys pašėlti. O man tai – visų pirma nuotaikos muzika. Rokenrolas, kurį paleidus gali išsitiest ant lovos, užsimerkt ir žiūrėt savo mėgstamą road movie…

9/10.

fb-share-icon

9 komentarai apie “KINGS OF LEON „Because Of The Times“

 1. Sito albumo negaliu atsiklausyti jau gerus tris menesius…kol kas tai yra geriausia ka siemet girdejau.

 2. oho, tai bent blyksnis is praeities!
  taigi, jau zinome tomo tarpinio finiso numeri trecia ir numeri pirma. o kas gi jama sidabra? :)

 3. kokia fenomenali atmintis!

  manic street preachers.

 4. tai todel ir i koncerta ju varai. sita irgi prisimenu :) o man tai „send away the tigers” prastas manic’u albumas.

 5. laukiau kol pasakysi, kad tai yra prastas ju albumas.

 6. ai, o as ka tik prasukau leonus – ir nieko blatno.

 7. bet prasukai juk. siaip nebutum prasukes. stengsiuosi nevertinti zmoniu pagal ju muzikini skoni, o yra tokiu kurie taip daro:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.