Kino pavasaris ’07

Galime tik džiaugtis, kad gamtoje vykstančios kataklizmos nepaveikė kino pavasario. Šiais metais jis vyks 03.22-04.05 dienomis. Jau galime drąsiai laukti Keno Loacho „Vėjas siūruoja miežius” („The wind that shakes the barley”, D.Britanija), Jia Zhang-ke „Vis dar gyvenimas” („Still life, Kinija”), Jasmilos Žbanič „Grbanica” (Bosnija), Bahman Ghobadi „Pusmėnulis” („Half moon”), Martial Fougeron „Mano mama” („Mon fils a moi”, Prancūzija) bei kitų reikšmingų praėjusių metų darbų, nusiaubusių (pastebėtų, įvertintų) San Sebastijano, Venecijos, Kanų, Pusanto, Toronto, Berlyno, Karlovy Varų, Lokaro tarptautinius kino festivalius.

kino pavasaris '07

Organizatoriai žada, jog šiųmetinėje Kino pavasario programoje filmai bus suskirtstyti į 6 pagrindines dalis:

„Afrikos balsai”
Filmai iš Afrikos arba apie Afriką, kuriuose žinomi ir garbūs režisieriai atkreipia dėmesį į skausmingiausias ir svarbiausias juodojo kontinento problemas.

„Drąsi vizija”
Šokiruojantys, neįprasti, drąsūs, egzotiški, kontraversiniai, diskusiniai filmai, pasižymintys originaliomis idėjomis, unikali ir išradinga vaizduote.

„Nauji atradimai”
Ryškiausi 2006-ųjų debiutai, vien tik pirmieji arba antrieji jaunų režisierių filmai, nauji pasaulinio kino veidai, specialių prizų ir žiūrovų simpatijų nusipelnę laureatai.

„Pripažinti meistrai”
Nusipelnę milžiniško ažiotažo, labiausiai pasižymėję, didžiausio dėmesio užsienio žiniasklaidoje sulaukę, svarbiausius tarptautinius kino festivalius apkeliavę ir prestižinius apdovanojimus iškovoję filmai.

„Aktuali dokumentika”
Mūsų gyvenimo realybė, kuri sudomins, šokiruos, prajuokins, supažindins su aktualiomis temomis, suteiks naudingos informacijos, privers pamąstyti ir apgalvoti savo požiūrį į pasaulį.

„Trumpas konkursas”
Pirmą kartą mūsų festivalyje startuoja ne ilgesnių nei 15 min. trumpo metražo filmų iš viso pasaulio konkursas, kuriame taip pat netruks žinomų režisierių ir pažįstamų aktorių.

Daugiau informacijos:

http://www.kinopavasaris.lt

fb-share-icon

5 komentarai apie “Kino pavasaris ’07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.