KISSES – The Heart of the Nightlife [2010]

Čia toks albumas, kur viena daina skamba kaip visos likusios, tik vieną sukt be perstojo būtų per daug nuobodu, o visumoj gaunasi visiškai vienodas tiek nuotaika, tiek skambesiu albumas, kurį dėl to užburiančio žavingo vienodumo norisi sukt ir sukt.

Ir neteisus buvau, rašydamas apie geriausius 2009-ųjų albumus, kad tokią muziką moka kurti tik švedai. Paprastai pasivadinę amerikiečiai Kisses skamba kaip mėgstamiausios skandinavų dream pop grupės – Lake Heartbeat, Kings of Convenience, The Embassy, Boat Club. O palyginimas su Lake Heartbeat ne atsitiktinis: paskutinė naujiena ta, kad Kisses remiksavo Lake Heartbeat kūrinį „Southbound“ (legaliai parsisiunčiam iš čia).

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZKRagSW56Os
Midnight Lover

Albumas „The Heart of the Nightlife“ galima sakyti skirtas bet kuriam atostogautojui, dykinėjančiam po šiltuosius kraštus. Toks pusiaujo, tropikų, šilto lietaus ir basų kojų ant karšto smėlio pojūtis.

httpv://www.youtube.com/watch?v=oP9ABWTfEWo
Weekend in Brooklyn

Apie pačią muziką daugiau nelabai ką yra parašyti. Sintezatoriai, ritmo mašina, svajingi minkšti dueto vokalai, lyg jau kažkur girdėti, lyg atkeliavę iš 80-ųjų diskotekų, bet tiksliai neprisimeni iš kokių ir ar tu ten buvai? O ir nereikia, Tokia muzika nepasiduoda statistinei analizei. Čia reikia tiesiog jausmo. Arba jauti, kad tau nuo jos gera, arba ne.

httpv://www.youtube.com/watch?v=jitzcGjyW18

Bermuda

http://www.myspace.com/blowkissess

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.