KT Tunstall – „Drastic Fantastic” [2007]

kttunstall.jpgNet jeigu iš ankstesnio KT Tunstall darbo prisimenu tik ritmingą „Black Horse And The Cherry Tree”, neužsiminti apie jos naująjį darbą „Drastic Fantastic” būtų mažių mažiausia nedžentelmeniška. Tai kažkas iš tos neitin gausios kiek intelektualesnės moteriškos pop/rock scenos kaip Feist, Jewel ar Dido (KT Tunstall man visuomet atrodė kiek rokiškesnė, energingesnė), bet tuo pačiu ir unikalu – matosi, kad už mikrofono stovi mergina-asmenybė, bent jau iš tolo įsivaizduojanti, kad nori skambėti vienaip, o ne kitaip. Kaip ten bebūtų, tokios muzikos poveikiu geriausia yra įsitikinti asmeniškai. Pavyzdžiui žiūrint pirmą pristatomąją dainą „Hold On”. Tai ne elektronika, bet „Moloko” gerbėjams bežiūrint galvoje turėtų suktis „Familiar Feeling” vaizdai – matyt šokių manija užvaldė ne tik Lietuvą .

[youtube fEyYa9w6s-E]

fb-share-icon

7 komentarai apie “KT Tunstall – „Drastic Fantastic” [2007]

 1. Man padarė įspūdį Anouk koncertas, o štai Avril Levigne’ei mūsų Jurga paberia kruopų. Įdomu, prie kurios iš šių „arčiau” ši atlikėja ir ar geresnė už minimas?
  Su Dido negaliu lyginti, nes dar neperklausiau/neperžiūrėjau…

 2. negirdėjau nei vienos tavo minimų atlikėjų gyvų koncertų (išskyrus jurgą), tad sunku ką ir pasakyti – gyvi įrašai nuo atlikimo koncerte tiesiog privalo skirtis. bet jeigu pagrindiniame tekste paspausi “Black Horse And The Cherry Tree”, tau atsidarys KT Tunstall vienos dainos koncertinis solo atlikimas. ir aš manau, kad pagal jį objektyviai galiu pasakyti, kad „musicianship” (kaip muzikantė, instrumentalistė, žmogus scenoje) prasme kt tunstall jurga lenkia kokiais 10 metų. ok, gal penkiais..

 3. Nu nznau. Taip, po pirmo albumo as gruopes pavadinima prisimenu, bet ne dainas. Ir dabar perklausius nieko negirdziu ypatingo. taip, nepretenzinga pop country muzikele su S.Crowe’ishko vokalo ir The Corrs šleifu. taciau visuma man tokia pavirsutinishka ir kol kas ispudis, kad taip ir liks ji vieno hito grupe.

 4. tai čia panašus atvejis, kaip ir tavo paskutinio apžvelgto albumo – aš nė grupės pavadinimo nebeprisimenu :) čia vis tiek labiau posiškai, tai ir įsimintiniau. vieno hito atlikėja ji niekada nebetaps, nes jau turi bent kelis.. ir man regis „hold on” irgi sėdi uk top40.
  ir bendrai, merginai muzika/scena kraujyje – neabejoju, kad SAVO publikai ji dar ką nors prikeps ;)

  beje, naujai atrastam g. romantikui offca, skiriu nauja katie melua dainą „if you were a sailboat”:
  http://youtube.com/watch?v=x25F3-sR2Yo

 5. …paspaudžiau. Geras reikalas. Tokį „paviršutiniškumą” kartais sunkiau pasiekti negu įsivaizduojamą giliamintiškumą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.