Kvietimas dalyvauti tarptautiniame menų čempionate ART-O-TLONE

art-o-thlon-call-150x150Esi jaunas menininkas? Turi ne tik talento, bet ir sportinio azarto? Gal net esi pasiruošęs tapti žymiu? Tarptautinis menų čempionatas ART-O-TLONAS laukia tavęs!
Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009, kartu su Vilniaus dailės akademija ir Lietuvos nacionalinė televizija skelbia kvietimą dalyvauti pirmajame tarptautiniame menų čempionate ART-O-TLONE.

ART-O-TLONO dalyviai
Meno studentai ir jaunieji menininkai iš visos Europos; kūrybingos sielos, kurios nebijo būti dėmesio centre ir šį buvimą supranta kaip vieną iš galimų kūrybinės ekspresijos legitimacijų; energingi ir komunikabilūs, kameros nebijantys, dirbantys įvairiais meniniais būdais ir priemonėm menininkai.

ART-O-TLONO mechanizmas
Draugiškose, bet intriguojančiose varžybose rungsis 4 menininkų komandos, kiekvieną jų sudarys 4 įvairių meno sričių menininkai, kurie didžiąją savaitės dalį bus intensyviai užsiėmę kūrybinių užduočių įgyvendinimu. Vieną kartą per savaitę menininkai kurs tiesioginėje televizijos laidoje, bus stebimi ir vertinami meno kritikų, istorikų ir kultūrologų. Auditorijos dalyviai ir laidos žiūrovai galės balsuoti už savo numylėtinius.

ART-O-TLONO nauda dalyviams
Visuomenės, spaudos ir kritikų dėmesys bei kontaktai; savaitinių paskaitų ciklai, kuriuos ves garsūs šiuolaikinio meno ir kultūros tyrinėtojai. Studentai, dalyvaudami ART-O-TLONE, gaus kreditus (projektas gali būti vertinamas kaip vasaros praktika); kultūrinis ir ne pelno siekiantis renginys ART-O-TLONAS numato kuklius prizus ir ribotas materialines galimybes meno projektų įgyvendinimui, tačiau nevaržo kūrybinės laisvės; kelionė į projekto vietą ir atgal bei nakvynės išlaidos bus pilnai padengtos organizatorių. Dalyviai gyvens studentų bendrabutyje (VDA).

ART-O-TLONO registracija
Užpildyk paraiškos formą. Praėjęs pirmąjį atrankinį turą, būsi pakviestas dalyvauti atrankiniame interviu Vilniuje (visas kelionės ir apgyvendinimo išlaidas padengia organizatoriai). Atrinkti kandidatai dalyvaus 7 savaičių trukmės projekte liepos–rugpjūčio mėnesiais. Projekto veiklos apims Vilniaus miesto erdves ir TV studiją.

ART-O-TLONO datos
Paraiškos priimamos iki 2009 m. balandžio 12 d. (paraiškos formą galima rasti čia). Numatoma interviu data 2009 m. gegužės 14–16 d. ART-O-TLONAS vyks 2009 m. liepos–rugpjūčio mėn.

ART-O-TLONO kontaktai
Kornelija Česonytė, mob. tel. +37061029139, el. paštas kornelija@artothlon.com
Paulius Burakas, mob. tel. +370 6 8237727, el. paštas info@artothlon.com

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.