Laimėk du kvietimus į festivalį Tamsta muzika (rugpjūčio 7-8 d., Varėna).


Matydamas, kad daugiausiai žmonių į G. paskutiniu metu užsuka ieškodami informacijos apie Tamsta muzikos festivalį, kai kam su organizatoriais nutarėm prašviesint dieną padovanodami kvietimą. Taip, po vieną kvietimą dviem asmenim. Filosofija paprasta – vieną kvietimą dovanojam, o antrąjį (draugui ar draugei – juk vienumoj festivalyje kiek nejauku) nusipirksit patys ir paremsit šią muzikinę iniciatyvą.

Užduotis norintiems laimėti kvietimą. Dažnai sakom: Ai, va jeigu dalyvautų …, tai net negalvodamas tą pačią dieną nusipirkčiau bilietą. Tai klausimas: Kuri lietuvių grupė / atlikėja/-as turėtų dalyvauti festivalyje, kad nelaukdami loterijų nusipirktumėt bilietą?

Atsakymų laukiam adresu tamsta@g-taskas.lt iki rugpjūčio 3 d. (pirmadienio) 23.59. Nugalėtojas, atrinktas atsitiktinės atrankos būdu, bus informuotas ir e-bilietą gaus kitos dienos ryte.

Primenu, kad festivalyje pamatysime pačių įvairiausių muzikos stilių atstovus – nuo elektronika besižavinčių „Pieno lazerių“ iki legendinio roko kolektyvo „Antis“. Be jau minėtų kolektyvų „Tamsta“ muzika 2009“ pasirodys vis daugiau simpatijų sulaukiantys Leon Somov ir Jazzu, funky muzikos atstovai „Bitės“, ekscentriškasis Algis Ramanauskas – Greitai su grupe “SSG”, teatrališkieji „Suicide DJ‘s“, prieš keletą metų „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavę „4 Fun“, spalvingu repertuaru pasižymintis gospelo choras „Sound‘s In G“, jaunimo pamėgti „Bekešo vilkai“, balsingoji Živilė Ba, lietuviško bliuzo legenda „Senas kuinas“, „Magic Time Orchestra“, Andrius ir grupė „Pėdsakai“, „Brassbastardz“ , gerai visiems zinomas Dj Mamania ir kiti. Organizatoriai ypač džiaugiasi, kad festivalyje koncertuos ilgą laiką scenoje nematyti „Poliarizuoti stiklai“ su legendiniu Šarūnu Mačiuliu.

Daugiau informacijos www.tamstamuzika.lt

Bilietas į festivalį kainuoja nuo 30 (vienai dienai) 35 (antrai dienai) 55 (dviems dienoms)litų. Bilietus platina BILIETAI LT . Daugiau informacijos www.tamstamuzika.lt , www.bilietai.lt .
Tel: 2124498, 861156496, 869836121; email: club@tamsta.com. .

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “Laimėk du kvietimus į festivalį Tamsta muzika (rugpjūčio 7-8 d., Varėna).

 1. Pauliaus pavedimu skelbiu laimėtojus pgl random: 17 ir 24
  17 – Skyle arba Jurga Seduikyte

  Pagarbiai
  Jolita Juo… jjuo…@gmail.com

  24 – Turėtų dalyvauti *Freaks On Floor*.

  Pagarbiai, Kšištofas Kš… alchemikazz@…

  Likusius norus ir lūkesčius gal sugeneruos pats Paulius grįžęs iš atostogų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.