Laimėk knygą: „DEKUPAŽAS: senų ir naujų daiktų dekoravimo vadovas“

Leidykla „Mintis” pradėjo leisti naują knygų seriją, pavadintą „Kurkime kartu”. Man tai labiai panašu į anais laikais leistą naudingų knygučių seriją „Pasidaryk pats”, tik šįkart tai ne apie šachmatus, origami ar kokį visiems įprastą užsiėmimą…, bet apie viską iš eilės. Pirma paskaitom, kaip seriją pristato pati leidykla ir po to bandom laimėti vieną knygutę.

Ar jau sugalvojote, kaip leisite lietingus rudens vakarus? O gal artėjant dovanų pirkimo karštinei ieškote būdų kaip išvengti spūsčių prekybos centruose ir sutaupyti? Slapta trokštate nustebinti draugus ir bičiulius netikėta dovana, bet nežinote, kaip tai padaryti?

Jeigu bent kartą atsakėte „taip“, vadinasi… šios vasaros leidyklos MINTIS kūrybinio įkvėpimo rezultatas – nauja knygų serija „Kurkime kartu“ – skirta kaip tik jums.

Žuvytės ženklu žymimos rankdarbių knygos skirtos visiems, atradusiems ir atrasiantiems tą nepakartojamą įkvėpimo jausmą kurti sau ir kitiems. Seriją sudaro knygos, skirtos įvairioms rankdarbių formoms – tai papuošalų gaminimas, senų daiktų restauravimas ir įvairių daiktų ir baldų dekoravimas, taip pat rankdarbiai iš popieriaus, piešimas bei rankų darbo kosmetikos priemonių gaminimas.

Kiekvienoje serijos knygoje rankdarbių mėgėjai ras išsamių lengvai ir paprastai įgyvendinamų projektų aprašymų, įvairių technikų pamokų, naudingų praktinių patarimų ir gausybę įvairių idėjų, kaip pasigaminti įspūdingų dirbinių, dovanų, atnaujinti namų interjerą ir tuo pat metu smagiai ir įdomiai praleisti laiką.

Iki Kalėdų numatyta parengti ir išleisti keturias rankdarbių knygas. Šiuo metu išleistos dvi – „Polimerinis molis: 17 lengvai įgyvendinamų projektų“ ir „Dekupažas: senų ir naujų daiktų dekoravimo vadovas“. Spaudai rengiamos knygos: „Muilo gaminimas namuose“ ir kūrybinės virtuvės paslaptys Linos Jaruševičiūtės knygoje „Dekupažas. 1001 idėja“.

Serijos „Kurkime kartu“ knygos – tai lobis visiems įvairių rankdarbių entuziastams. Ir visiškai nesvarbu, ar jūs dar tik atrandate kokią nors įtraukiančią rankdarbių formą ar jau esate patyrę ir ieškantys naujų idėjų. Žuvytė visus kviečia kurti kartu ir išlaisvinti savo fantaziją. Tu tai gali!

*****

O dabar apie knygutę, kurią dovanoja leidykla vienam G. skaitytojui:

„Dekupažas: senų ir naujų daiktų dekoravimo vadovas“ – išsami, daugiau kaip 100 įspūdingų darbų fotografijomis iliustruota knyga, atskleidžianti tikrąjį dekoravimo žavesį, parašyta dviejų žymių britų dekupažo meno atstovių. Detalios schemos ir informatyvūs tekstai padės įgyti būtinų žinių apie senų paviršių restauravimą ir naujų paruošimą dekoravimui. Taip pat parodys pagrindinius dekupažo etapus nuo paveikslėlių karpymo, klijavimo, įvairių sendinimo būdų iki paviršiaus baigiamųjų sluoksnių lakavimo ir šlifavimo. Knygoje pateikiama per 40 įkvepiančių projektų aprašymų su detaliomis atskirų etapų ir baigtų darbų fotografijomis bei praktiniais autorių patarimais ir rekomendacijomis. Knygoje parodoma, kaip dekoruoti įvairių formų senovinius ir naujus daiktus – nuo emaliuotų puodų, medinių padėklų iki tokių baldų kaip kėdės, stalai ir spintelės. Dekupažo technika neturi ribų, ji gali būti naudojama ant įvairių paviršių ir daiktų, sukuriant išskirtinius ilgaamžius baldus, galinčius tapti šeimos relikvija. Net ir įlenkti, surūdiję ir, rodos, tinkami tik išmesti daiktai gali atgimti ir pavirsti įspūdingais dekupažo meno kūriniais, papuošiančiais jūsų ir jūsų bičiulių namus.

Knygą pigiau įsigyti galima leidyklos svetainėje, ten pat, iš  internetu prieinamos įžangos,  galima pamatyti dekupažo teikiamą naudą ir grožį.

Norintys laimėti šią knygute turi iki 2009-10-07 21 val. 00 min. el.paštu: knyga@g-taskas.lt parašyti teisingą atsakymą į šią užduotį: Parašyti autorius knygų apie dekupažą, kurias išleido ir jau planuoja išleisti leidykla „Mintis” .

Išburtas laimėtojas ir jo atsakymas bus paviešintas komentaruose.

p.s. Beje, šią knygą laimėtojas pats turės atsiimti iš leidyklos Vilniuje.

fb-share-icon

3 komentarai apie “Laimėk knygą: „DEKUPAŽAS: senų ir naujų daiktų dekoravimo vadovas“

  1. Dzyyzus kas čia per populiarumas šito reikalo. seubas, gavom apie pusantro šimto atsakymų, visų netikrinau, tiesiog randoomas išrinko šitą nugalėtoju:

    Denise Thomas, Mary Fox ir Lina Jaruševičiūtė

    snieguole vasaroti@…lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.