Laimėk knygą: ANNE RICE „Interviu su vampyru”

Leidykla „Obuolys“ dovanoja vienam G. skaitytojui nuostabiai vampyrišką Anne Rice romaną „Interviu su vampyru”. Tai pirmoji „Vampyrų kronikų”  serijos knyga. Ir, mano manymu, geriausia istorija apie vampyrus (žinoma, po Bremo Stoukerio „Drakulos”). Norėtųsi, kad šitą rimtą ir nepigią siaubo istoriją aptiktų tie/tos, kurie pastaruoju metu žavisi nieko vertomis S. Meyer pasakomis: gal tada leidykla gautų paskatą išleist ir kitas „Vampyrų kronikų” dalis.

Taigi, jei dar kas negirdėję apie šią knygą ar to paties pavadinimo filmą, skaitome leidyklos anotaciją:

Apleistas San Fransisko viešbučio kambarys, sukasi diktofono juostelė. Kalbasi du vyrai – susijaudinęs jaunas vaikinas ir kadaise turtingas plantacijų paveldėtojas, dabar vampyras Luisas. Vienas pasakoja, kitas klausosi užburiančios, šokiruojančios, jaudinančios ir šiurpiai erotiškos išpažinties apie pirmus dvejus šimtus nemirtingo gyvenimo metų. Apie mokytoją vampyrą Lestatą, apie dailią pamestinukę Klaudiją, kurią, trokšdamas išgelbėti, paverčia nemirtingąja, taip jos moteriškumą visiems laikams įkalindamas vaiko kūne, apie pavojus ir nuolatinį bėgimą, apie meilę ir netektis, apie klastą, ištikimybę, apie nepaprastą jausmų galią…

1976 m. pasirodžiusi knyga „Interviu su vampyru” kone pernakt tapo kultine ir padarė milžinišką įtaką visai kultūrai. Šiandien ji laikoma viena iš penkių geriausių visų laikų knygų apie vampyrus, daugelyje šalių įtraukta į mokyklų studijų programas, analizuojama per filosofijos paskaitas universitetuose. 8 milijonų egzempliorių tiražu išleistas romanas antros populiarumo bangos sulaukė po 1994 m. ekranizacijos su Tomu Cruise, Bradu Pittu, Antonio Banderasu ir Kirsten Dunst.

*****

Pirmus knygos puslapius galite paskaityti čia, o laimėti knygą galite taip: iki 2010-01-11 11 val. 11 min. el.paštu: knyga@g-taskas.lt parašykite, ar pažįstate gyvą vampyrą?

Laimėtojas bus išrinktas burtų keliu ir jo atsakymas bus paviešintas komentaruose.

P.S. Beje, knygų ir kitų prizų mes nepristatinėjame, o maloniai susitarę bandome įteikti palankiausiomis abiems pusėms sąlygomis..

fb-share-icon

3 komentarai apie “Laimėk knygą: ANNE RICE „Interviu su vampyru”

  1. et, jau po Kalėdų :) reiks laukti kitų, kad paskaityti.

  2. vaje, kokių tik atsakymų nebuvo, nors veik visų esmė ta pati – pažįstam kiekvienas ir ne po vieną energetinį vampyrą. tad sekam randoomą, kuris nurodo, kad laimėtojas yra SauliusV sauliuxxv@..
    ir jo atsakymas:

    Bet tai uzlankstytas cia klausymas. Kaiptais panasu i Ar gali muzika bbuti be garso. Juk vampyras jau savaime yra mires zmogus, nors per filmus rodo ir tokiu, kurie tampa vampyrais nuo ikandimo ir be mirties, bet ir tokiu pazinoti savo gyvenimely neteko. tataigi man rodos, kad cia nesamone, todel atsakysiu saziningai, kad NEPAZISTU.

    Sekmes,
    Saulius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.