Laimėk knygą: ANTHONY KIEDIS ir LARRY SLOMAN „Randai”

Leidykla „Obuolys“ dovanoja vienam G. skaitytojui biografinę knygą „Randai“. Parašyta ji pačio Red Hot Chilli Peppers lyderio Anthony Kiedis padedant kiek didesniam rašytojui Larry Slomanui.

Leidyklos anotacija skamba taip:

Biografija, kuri yra pernelyg šokiruojanti ir neįtikėtina, kad galėtų būti išgalvota.

Red Hot Chili Peppers lyderis Anthony Kiedis – neabejotinai garsiausia lietuvių kilmės roko žvaigždė pasaulyje. Ir tas vyrukas tikrai priėdęs pipirų!

Narkomanas, poetas, tatuiruotas beprotis, mergišius, stulbinamų gyvų pasirodymų variklis, savo kartos kultūrinė ikona

Meistriškai parašyta ir šiurpiai atvira knyga „Randai” yra daugiau nei eilinė biografija. Tai jaudinantis pasakojimas apie vieno talentingo žmogaus aistrą gyvenimui, muzikai ir porą dešimtmečių trukusią kovą su asmeniniais demonais, kurie jo vos nepražudė.

New York Times bestselerių sąrašo pirmoje vietoje pabuvoję Anthonio Kiedžio memuarai parašyti kartu su diplomuotu sociologu bei kriminologu, garsiu rašytoju Larry`u Slomanu, Bobo Dylano, Harry`o Houdinio, Judith Regan, Abbie Hoffman bei keleto kitų biografijų bendraautoriu, National Lampoon žurnalo redaktoriumi. Kino kompanija HBO netrukus baigs kurti serialą apie Red Hot Chili Peppers lyderio gyvenimą Scar Tissue pavadinimu.

*****

Pirmus knygos puslapius galite paskaityti čia, o laimėti knygą nebus taip paprasta, bet visgi mėgstantys RHCP gali pabandyti. Užduotis tokia: komentaruose (nurodydami tikslų savo el. paštą) rašykite, kodėl šitą knygą turėtų perskaityti kiti, pavyzdžiui, aš?

Įtikinėjimo laiko pabaiga 2009-12-08 8 val. 8 min.

P.S. Beje, knygų ir kitų prizų mes nepristatinėjame, o maloniai susitarę bandome įteikti palankiausiomis abiems pusėms sąlygomis..

fb-share-icon

34 komentarai apie “Laimėk knygą: ANTHONY KIEDIS ir LARRY SLOMAN „Randai”

 1. Šią knygą reikia perskaityti, kad nepagalvotum, kad A. Kiedis yra D. Kedžio slapyvardis:)

 2. Šią knygą verta perskaityti, kad suprastum, jog Tavieji randai nėra gilesni nei kitų..

 3. Tai klausimas,kuris neturi atsakymo, arba atsakymų yra labai daug…
  Ar ji verta būti perskaityta net ir tų, kuriems red hot’ai nieko nesako? Taip, nes tai nėra eilinė knyga apie eilinį žmogų.

 4. Perskaityti šią knygą yra daugiau nei viena priežastis:
  1. Stiprių asmenybių biografijos skaitytoją skatina tobulėti ir keisti savo gyvenimą teigiama linkme;
  2. Ne tiek jau daug turime lietuvių kilmės garsenybių, žinomų visame pasaulyje, todėl apie tas, kurias turime, privalome žinoti kuo daugiau;
  3. RHCP dainų tekstai, net atskyrus juos nuo muzikos, yra atvira miesto poezija, kurios, esu tikra, knygoje rasime nepalyginamai daugiau;
  4. „Randai“ išleisti bendradarbiaujant su žymiu rašytoju, taigi mes turime ne tik garsios asmenybės istoriją, bet garsios asmenybės istoriją, pateiktą profesionaliai;
  5. Jei knygą išleidžia Obuolys, gresia didžiulė tikimybė, kad ji taps žiauriai populiaria, apie ją šnekės draugai ir feisbuko draugai, ir Tau tiesiog bus gėda likti jos neskaičiusiam.

 5. haha, noriu šitos knygos! aš jau įsivaizduoju, kaip ją skaitau! Nors ir RHCP klausiau, kai buvau paauglė, bet still, jų (jo) gyvenimas thrill’ina ir pamatyti, tai, kas vyko už scenų, kas paslepta tose dainose, kas paskatino tokios dainas muziką kurti, tai mane begalo domina. Manau, sudomins daugelį!

 6. Sia knyga verta perskaityti vien delto, kad galetum patirti kito zmogaus gyvenima. Tam ir yra kuriamos knygos, nes tai vis skirtingu zmoniu istorijos. Ir kai skaitai visada gali pabuti kuo nors kitu ir patirti tuos nuotykius, kuriu realiai galbut net nesugalvotum padaryti.

 7. Sia knyga verta skaityti del to,kad butu imanoma suprasti koks zmogus galejo sukurti ir atlikti tokias dainas kaip „Snow” arba „Californication”,talentingo zmogaus protas,visada islieka paslaptimi,kuria Kiedis turejo bent kazkiek atskleisti knygoje, o juk kiekvienoje knygoje randame kazka,ka pritaikome savo gyvenime,tai ziurekit,kad perskaite nepradetume kurti!

 8. Šią knygą perskaityti būtina, nes ji yra tikro rocknrolinio gyvenimo pavyzdys;) Vieni prisimins kaip ir jie patys (bent kažkiek) panašiai gyveno, kiti – patirs kaip jie gyventi norėjo, bet dėl tam tikrų priežasčių negalėjo. Užspaudė mokslai, darbai, atsakomybė ir visuotinai priimto pareigingo gyvenimo modelis. Ech… Vaikams tai gali būti vadovėlis, kaip išlikti laisviems, o jų tėvams – metodinė priemonė, kaip tuos vaikus nuo tos laisvės atjunkyti.

 9. Iš sunkių gyvenimo istorijų pasimokoma, tad knyga gali šiek tiek jus apsaugoti.

 10. varčiau tą knygą ir pamaniau, kad reikės jos Kalėdų senelio užsiprašyti :)
  manau, kad verta daugeliui perskaityti vien dėl to, kad Antanas Kiedis šiek tiek lietuvis, šiek tiek priplaukęs, protingas (ne kiekvienas atsitiestų po tokių narko išbandymų) žmogus ir tobulų dainų autorius. o kas net nežino kas tie RHCP, tai tiesiog knyga kaip trileris (ir net paveikslėlių labai gerų yra).
  jei laimėsiu knygą, kai ją perskaitysiu, tai ir tau duosiu paskaityt.

 11. man,kaip didelei gerbejai, daug reiske suzinoti apie ju gyvenima ir kuryba,kiek jie visko kartu patyre. kiek daug skaudziu dalyku gali slepti atrodo viska turinciu zmoniu gyvenimai. kiek patirties su narkotikais,mirtimis. vien kitaip dainos klausosi,kai zinai kam ir kodel rase,po kokiu ivykiu. kad ir venice queen :) knyga skatina dar labiau pamilti juos,zinant kad iki tol,kol pries koncertus jie uzsiema joga ir geria stipria arbata,aisku,neskaitant chada,jie ojoj koki audringa gyvenimeli apturejo :) tai tiek.

 12. nes tai dar viena grupės Viešųjų ryšių kampanija ir leidžia knygų leidyklos užsidirbti :)

 13. Noreciau perskaityti knyga nes ju nemegstu. Bet RHCP buvo mano megstamiausia grupe. Butu smagu pasidometi Antony.

 14. Šios knygos skaityti neverta. Nesu dar skaitęs (o biografijų perskaitęs nemažai) to vertos biografijos.

 15. Sudomino knygos anotacija. Mėgstu skaityti įtempto siužeto knygas kurios „užveda”.

 16. Šią knygą verta perskaityti todėl, kad tai nauja knyga, kurios dar neskaičiau. O kad galėčiau kitiems papasakoti, ką apie ją manau – RIVALAU JĄ TURĖTI!;)

 17. Šią knygą būtina perskaityti tam, kad suprastum ką iš tikrųjų apdainuoja ponas Kiedis ir tam, kad suprastum, jog žvaigždžių kelias ne vien rožėmis ir cukrumi grįstas.

 18. kolekcionuoju garsių žmonių, gimusių mėnesio 1 dieną, biografijas, šiaip knygas apie tokius žmones, jų gyvenimus. būtų malonu ta knygą gauti – nebereiktų išlaidauti.

 19. Juk tai lietuviškų šaknų turintis žmogus! kam būtų neįdomu apie savo krašto žmogų žinoma visam pasaulyje paskaityti ir ypač kai čia aprašomi tokie gyvenimo vingiai.

 20. Nes noriu suzinot kas vos neatsitiko man, ir skaityt knyga su didele nostalgija kartu suvokiant nuo ko pabegai.

 21. verta perskaityti, kad sužinotum, kas yra kurtinantis šauksmas nepravėrus burnos.

 22. Pasidarai mėtų arbatos, įsitaisai šiltai, prie židinio ir galvoji: ,,Na štai, paskaitysiu naują knygą…” Atsiverti.Pasklinda spaustuvės kvapas.Prasideda kažkieno istorija…Arbata atvėso ir liko neišgerta. Židinyje smilksta paskutinės žarijos. Darosi vėsu. Už lango – naktis…O tu skaitai. Ne, neskaitai – tu gyveni toje istorijoje,kurią pasakoja Red Hot Chilli Peppers…

 23. manau šią knyga verta perskaityti, nes tuomet kai pradedi galvoti jog tavo gyvenimas nieko vertas, baisus, neįdomus ir apgailėtinas, kai supranti kad stovi ant plonos linijos tarp gyvenimo ir mirties, tarp sprendimų kurie nulems visą tavo gyvenimą, ją paskaitęs supranti – ne tu vienas taip jautiesi, jam buvo irgi buvo sunku, bet jis išgyveno. paskaitęs įgyji drąsos susitaikyti su likimu ir net pasijuokti fortūnai, tai kekšei į akis…

 24. Žinot,skaitydama jau parašytus komentarus, supratau-Dieve,aš nemoku taip rašyti..Tik žinau,kad knygos apie rhcp lyderį-man REIKIA. Tik šiandien pamačiau ją knygyne, ir jau spėjau suprast,kad be tos knygos išeit iš knygyno bus taip sunku.. Per daug ir ilgai mėgstama grupė. Per daug mėgstamas atlikėjas. Per daug įdomus Anthony Kiedžio randuotas gyvenimas. Juk jo muzika, lydi mane kiekvieną dieną.

 25. kadangi dirbu bibliotekoje, o šiandien mums sunkmetis, tad manau jaunimui ši knyga būtu įdomi ne tik todėl, kad grupės Red Hot Chilli Peppers lyderis turi lietuviškų šaknų, bet labiau juos sudomintu jo gyvevenimo klystkeliai, nes apie problemas kalba daugelio dievinamos grupės lyderis, o ne kažkoks eilinis klerkas.

 26. perskaityt ,kad suprastum kur lietuviskos saknys slypi kiedzio gyvenime, kad tai ne Drasius Kiedys po velniu, kad suprastum kokios dainos yra genialios, kad suprastum kiek daug isgyvenimu ir sielos gelmiu atskleista dainose,kad pamatytum koks anthony buvo mieelas vaikystej, kad suprastum jog jo mielumas daug istvirkavimu visgi slepia, kad garsusis holivudas nera lengvai pasiekiamas, kad mylima rhcp yra totaliai suknistai nereali grupe,ka besakytum. ir kad ir kaip kiedis benesiotu lietpalcius ant scenos.

 27. Po kelių savaičių sulauksime svečių – atvyksta mergina iš JAV, kuri yra didžiausia fanė grupės RHCP. Reikia gerai pasirodyti, papasakoti faktų apie Antony, kurių gal ir ji nežino, negirdėjo. Kitaip tariant – reikia parodyti palankumą svečiui (nes gali pasisukti gyvenimas itin gera linkme), todėl skubiai turiu perkaityti šią knygą!!!

 28. Tau reikia tą knygą perskaityti, nes ji bus Mano Kalėdų dovana Tau. Pasitikiu tavo skoniu. Jeigu Tau patiks, o žinau, kad taip ir bus, nes tikrų žmonių gyvenimų aprašymai „veža”, tada ji patiks ir man. Ji reikalinga mūsų bibliotekai, kad anūkai žinotų, kuo „sirgo” seneliai.

 29. taigis random.org iš 30 norėtojų pasiūlė 11-ą, kuris yra not good su el.paštu: ipievute@… ir katram atitenka knyga.

 30. lietuviskas knygos variantas gerokai prastesnis nei originalo kalba. daug faktiniu bei loginiu klaidu. tiesiogiai versta is anglu, nelabai kreipiant demesi i lietuviska sintakse.

 31. Manau šia knygą būtina perskaityti todėl, kad joje yra daug įvykių, kurie verčia susimastyti kiekvieną iš mūsų koks nepastovus yra gyvenimas. Tai ne tik sausi faktai, bet ir pačio Anthony mintys. Taip pat šioje knygoje yra daug šio herojaus asmeninių nuotraukų, kurios tikrai sudomins net skaityti nemėgstančius žmones. Šią knyga vertėtu perskaityti kiekvienam, net ir nemėgstančiam RHCP nes apie Anthony Kiedi turi žinoti kiekvienas nors truputi išsilavines žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.