Laimėk kvietimą į Christian Muthspiel Trio (jazz) koncertą.

Tęsiam gražų bendradarbiavimą su „Artscape” ir „Vilnius Jazz” ir dovanojam kvietimą dviems asmenims į balandžio 17 d.  (penktadienį) 19.00 val. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre Artscape vyksiantį vieno iškiliausių Europos naujojo džiazo kūrėjų – trombonininko, pianisto ir kompozitoriaus Christian Muthspiel ir jo trio koncertą. Kad tai vienas priimtiniausių džiazo vakarų šiemetinėje „Artscape” programoje galit įsitikinti prasukę g. dešinėje esančias Christian Muthspiel Trio priešpaskutinio albumo dainas, o kaip laimėt kvietimą, skaitykit įrašo apačioje.

Christian Muthspiel Trio (Austria)

Christian Muthspiel – trombone, piano
Franck Tortiller – vibraphone
Georg Breinschmid – bass

Austrijos pristatymas ARTscape programoje ypatingas – juk šios šalies miestas Lincas, kaip ir Vilnius, šiemet yra Europos kultūros sostinė. Tad šios šalies džiazo programą puošia ypatinga Austrijos džiazo scenos asmenybė, vienas iškiliausių Europos naujojo džiazo kūrėjų – trombonininkas, pianistas ir kompozitorius Christian Muthspiel.

 

Pripažintas ir kaip atlikėjas improvizatorius, ir kaip kompozitorius, Christianas Muthspielis užimtas įvairiuose projektuose – nuo akademinės muzikos iki moderniojo mainstreamo, free džiazo ar tarpdisciplininių projektų. Jis pelnė šlovę kaip meistriškas trombonininkas, pakylėjęs savą instrumentą į naujas aukštumas, muzikuodamas solo, mažose džiazo grupėse, įvairiuose projektuose, taip pat su simfoniniais orkestrais. Tarp žymiausių jo projektų – duetas Muthspiel&Muthspiel (su broliu gitaristu Wolfgangu) bei dešimtmetį trukęs bendradarbiavimas su žymiuoju Viena Art Orchestra.
Į Vilnių Christianas Muthspielis atvyksta su savo trio, suburtu 2005-aisiais ir nuo to laiko nepaliaujančiu žavėti džiazo publiką. Neįprasta trio sudėtis atskleidžia Christian Muthspiel Trio tembrinius tyrinėjimus: lyderio trombono pasažai nardo ypatingo skambesio erdvėje, kuriai paslaptingumo suteikia prancūzų perkusininko Franck Tortiller vibrafonas, o kontūrus brėžia lakoniškas ir nepaprastai preciziškas Georg Breinschmid bosas.

Vytautas Labutis & Arvydas Joffė (Lithuania)

Vytautas Labutis – saxes
Arvydas Joffė – percussion, drums with Yamaha drum trigger system

Lietuvos džiazą šiame koncerte atstovauja dvi iškilios džiazo asmenybės: jau 3 dešimtmetį nuolat savotiška Lietuvos džiazo įvykių ašimi tampantis įvairiapusis kūrėjas ir lankstus improvizatorius multiinstrumentininkas Vytautas Labutis bei jo ilgametis bendražygis būgnininkas ir perkusininkas Arvydas Joffė, garsėjantis nepaprasta energija, ir daugiau nei 2 dešimtmečius kerintis klausytojus įtaigiais akustinių bei elektroninių mušamųjų ir savito vokalo deriniais.

Bilietus platina Bilietai LT , kaina – 30, 50 Lt.

Projektas „ARTscape“ yra nacionalinės programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ dalis.

NUORODOS:

www.christianmuthspiel.com

KLAUSIMAS NORINTIEMS LAIMĖTI KVIETIMĄ DVIEMS ASMENIMS:
Nepaslaptis, kad „ARTscape“ – tai ilgalaikis tarpdisciplininis projektas pristatantis dvylikos buvusių ir būsimų Europos kultūros sostinių savičiausius šiuolaikinio vaizduojamojo meno, kino ir džiazo atstovus bei jų kūrinius. Christian Muthspiel Trio tai tik dalis (muzikinė) balandžio mėnesio programos, kurioje pristatomi Austrijos meno atstovai. Klausimas: Kokie dar renginiai vyko/vyksta balandžio mėnesį „Artscape” programos rėmuose?

Atsakymus iki balandžio 16 d. (ketvirtadienio) 12.00 siųskite adresu jazz@g-taskas.lt, o atsitiktiniu būdu atrinktą nugalėtoją informuosim asmeniškai ir komentaruose dar tą pačią dieną iki 17.00. Būkit geri, laiške iš karto nurodykit savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefoną.

fb-share-icon

16 komentarų apie “Laimėk kvietimą į Christian Muthspiel Trio (jazz) koncertą.

 1. http://random.org/ nusprendė, kad laimėjo Teresą B., kuri yra informuota asmeniškai. Teresa, jeigu skaitai šį įrašą, bet negavai mano laiško, parašyk asmeniškai arba skambteltk kontaktuose nurodytu telefonu.

 2. Na, jeigu Vytautas Labutis & Arvydas Joffė man leido valandai panirti į neegzistuojantį festivalį Palangos vasaros estrados jazz, tai apie Christian Muthspiel Trio trumpai galiu pasakyti tik tiek, jog lai džiaugiesi tie, kas nematė, kad neturės galimybės nė ausies/akies krašteliu sužinot, kas vyko – nusigraužtų kojų nagus. Neabejotinai kol kas stipriausias Artscape koncertas.

 3. Bet sužinot „kas vyko” iš tokio parašymo, nepavyksta…

  Gal ir gerai – kojų nagai liks sveiki…

 4. tai ko gi dabar nesuteiki žmonėms galimybės nagus nusigraužti? ar tai žodžių tam gėriui apibūdint pritrūkai? ;) man kaip visai neišprususiai džiazų atžvilgiu ir nemokančiai gražiai rašyti sunku kažką protingo/įdomaus pasakyti. bet įspūdis stiprus – nebuvau girdėjus tokio skaidraus, švelnaus ir subtilaus džiazavimo kaip pvz pirmas kūrinys – taip ir likau nesupratus kokius jie ten monus išdarinėjo kad tokį švelnų ir jautrų skambesį pasiekti.

 5. Ne tam į g. dedu klipus, nuorodas ar net galimybę pasiklausyti visą albumą – jeigu žmogui nepasirodo/nedašyla iš to, kad bus kažkas gero, tai post faktum nėra prasmės įrodinėti, kad buvai teisus ar panašiai. Kelis kartus labai knietėjo išsitraukti mobilų ir kažką nufilmuot, bet kai greta kaifavo Vladimiras Tarasovas, kažkaip rankos nekilo. Aišku, nepabuvus atrodo kitaip, bet juk yra oficialiame puslapyje nemažai live fragmentų (tas gal ir minusas, jog fragmentų, nes dažnai kaifas atsirasdavo būtent procese, kai girdėdavai besirutuliojantį skambesį, lyg Ronin koncerte), net ir priešpaskutinis Hosent´Raga:
  http://www.christianmuthspiel.com/picsvideosaudio/videos/ChristianMuthspielTrio4/

  Organizatoriai sakė, kad po koncerto Vilniaus mažąjame teatre buvo nupirkta 30 vnt. Christian Muthspiel Trio CD, o po Antano Gusčio užuominos, jog jau galima pirkti bilietus į sekantį Artscape koncertą (neišdavė, kas koncertuos), prekyba jau prasidėjo. Štai į tokį transą įvarė Christian Muthspiel Trio :)

 6. Tikrai, kad geras. Reiks nueit, kai vėl atvažiuos…

 7. Dabar atvažiuos greičiau…
  Atidaviau pirmenybę ledo rituliui, kaip egzotiškam Lietuvai renginiui. Nepastebėjau, kad Mažajame teatre – būtų gera proga pirmą kartą ten pabūti…

 8. Taip, ir vėl man labai patinkantis kontroboso reikšmės išaukštinimas muzikoje. Būtų nuostabu, kad kada nors atvyktų unikalus italų Petra Magoni & Ferruccio Spinetti duetas – vokas ir kontrabosas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.