Laimėk kvietimus į Naujojo cirko savaitgalio spektaklį „Išnara”

Kaip jau informavome anksčiau, antrąjį rugsėjo savaitgalį pažymėkite savo kalendoriuose raudonai – Vilnių vėl pasieks kitokio cirko virusas. Menų spaustuvė ir Prancūzų kultūros centras tęsia tradiciją supažindinti Lietuvos publiką su šiuolaikiniu cirku ir ketvirtą kartą kviečia į Naujojo cirko savaitgalį, kuris šiemet vyks dar labiau atsinaujinusioje Menų spaustuvėje bei jos kiemelyje Šiltadaržio gatvėje.

G-taško skaitytojai, turi galimybę laimėti kvietimus į vieną iš atvežamų
prancūzų trupės „La Manoeuvre“ spektaklių „Išnara“ (pranc. „Mue“), kuris vyks rugsėjo 11 ir 12 dienomis, 19.00 val. Juodojoje salėje. Šį spektaklį į Lietuvą atvežančiai jaunai Prancūzijos naujojo cirko trupei „La Manoeuvre“ (liet. „manevras“) vadovauja režisierė, šokėja ir cirko artistė Gaelle Bisellach-Roig. Baigusi prestižinę Briuselio aukštąją cirko meno mokyklą ir apdovanota Prancūzijos „Jaunojo cirko talento“ prizu, režisierė sukūrė efemerišką reginį, kuriame gyvas kūnas susipina su manekenų kūno dalimis, ir šioje raizgalynėje žiūrovas yra priverstas suvokti savo regos ribotumą. Prancūzai savo trupės kredo kviečia visus „praplėsti savo matomo pasaulio rėmus“, ir tai daro ne tik pasitelkdami įspūdingą vizualinį reginį, bet ir pateikdami galvosūkį meno vertintojams: ar tai išties yra cirkas? O galbūt šokis ar meninė instaliacija?

Klausimas konkursui kvietimams laimėti:
įsižiūrėkitą į spektaklio „IŠNARA“ nuotrauką ir atsakykite – ką keisto joje matote?

isnara2_-florence-delahaye1
Atsakymus siųskite el. paštu: cirkas@g-taskas.lt iki rugsėjo 8 d.

fb-share-icon

15 komentarų apie “Laimėk kvietimus į Naujojo cirko savaitgalio spektaklį „Išnara”

 1. Ant dešinės rankos užsimovusi kojos imitaciją.

 2. Skelbiame konkurso rezultatus:
  iš 47 atsakiusiųjų, kvietimus dovanojame Justinai Stašelytei. Už tai, kad ji labai LABAI bandė juos šįkart laimėti. O kaip sakoma, kurie atkakliai beldžiasi, vėliau ar anksčiau vis tiek kažkas atidarys ;)

  Klausiate koks teisingas atsakymas? Neteisingų atsakymų šį kartą nebuvo ;)

  Visi kiti labai neliūdėkite, rytoj dar turite šansą laimėti bilietus į antrąjį šio savaitgalio cirko spektaklį, tad sekite g.naujienas!

 3. Pauliau, o kaip kitaip..? jei visi atsakymai vienodi, tada bandai įžvelgti laiškuose kitus posluoksnius :))

 4. Na jau, kas ten tau rašo, kad vienodi – man tai pusė būna su spaudimu „kaip labai..” ir „kodėl labai..” nori išgirsti koncertą, pamatyti filmą, etc. Tai aš mielai perskaitau, bet nenorėdamas savo pasirinkimu nė vieno nuvilti sprendimą patikiu random.org

 5. o kodel tu nuspredei, kad jei savo sprendima patiki random.org, tai jau nieko nenuvili? :)

 6. Tai jau mašinos, ne mano sprendimas būna. Nėr gi taip, sorry riebiatos, man Saulės atsakymas patiko labiau negu kitų… Kaip tiem kitiem jaustis po tokio pasakymo?

 7. Pauliau, mes zinom, kad tu labai jautrus, bet ne visi gi tokie kaip tu :) Tu patiki zmoniu likima masinoms, o as vidinei intuicijai. Tuo mes ir grazus, kad skirtingi ;)

 8. Šiandien pritrūko kasoje bilietų. Rytoj rungtynių laikas nesutampa su spektakliu, Tai kokie įspūdžiai?

 9. Manai rytoj bilietų bus? :) Žinai, mano nuomonė šiandien buvo įtakota ne kokios sveikatos, tad nekreipkim dėmesio į tai, kad pasigedau turinio. Tiek, kiek apie spektaklį parašyta http://www.g-taskas.lt/apie-zmones-ir-daiktus-ir-naujas-cirko-tradicijas/ tiek yra tiesa. Tokiu atveju belieka klausimas kaip? Į tai esu linkęs atsakyti ‘labai gerai’. Kartais atrodė, jog režisierė užsižaidė formomis, kuriomis perduodama žinutė, bet turint omeny, kad viso spektaklio metu faktiškai beveik nėra pasikartojimų – nelabai kada randi laiko turinio kritikai, kai visa galva pasineri į režisūrinių sprendimų sekimą. Tai ne minusas, bet faktas, jog jeigu jus iš dangaus nuleistų į salę, kurioje rodoma „Išnara”, net atpažinę Menų spaustuvės aplinką, pirmą pusę pasirodymo spėtumėt, jog esate Šiuolaikinio šokio ar Sirenų seanse, bet ne cirko. Vėliau atsiranda vienas kitas cirko elementas, bet būtent – tai gražūs, cirkiški, bet lengvai pakeičiami elementai.

 10. Dėkui. Lošim krepšinį su VIASAT pagalba tuo metu.
  O bilietų šiai dienai yra. Žinoma, neaišku, ar liks prieš pat spektaklį…

 11. Išeidamas iš „Seno kelio cirko” lyg ir girdėjau, kad į „Išnarą” nėra bilietų, bet man tai jau neaktualu… Kitas reikalas šiandien matytas darbas į kurį bilietų neturėtų pritrukti, nes rodomas lauke. Va čia jau cirkas. Ir nepaisant to, kad abiejų cirko savaitgalio darbų niekaip neįmanoma palyginti (vienas rimtas, kitas iš esmės pramoginis), jeigu reiktų rekomenduot pamatyt tik vieną, net nežinau, kurį pasirinkčiau.. Taip, „Seno kelio cirkas” pramoginis, taip, vos pusvalandžio, bet pabandykit prisimint, kada paskutinį kartą ką stebėdami pusvalandį nesustodami šypsojotės?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.