Laimėk kvietimus į šiuolaikinio šokio festivalį „Naujasis Baltijos šokis ’10“

Visai ne už kalnų (gegužės 4 d.) startuoja tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis ’10“. Su organizatoriais sukirtom rankom, kad tuščių vietų salėse nelaikysim, o verčiau dovanosime kvietimus labiausiai norintiems į šiuos renginius patekti šokio mylėtojams.
Festivalį atidarys choreografės Airos Naginevičiūtės šokio spektaklis „Ego ir ID“. Tarp spektaklio šokėjų daug atpažįstamų pavardžių: Rūta Butkus, Rytis Česaitis, Tautvilas Gurevičius, Sigita Juraškaitė, Vitalis Mika, Dovilė Petkūnaitė, Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Giedrė Ubartaitė.
Scenografija: Arūnas Adomaitis.
Kostiumai: Vilius Venckevičius.
Tekstas: Bruno K. Öjer, Gabrielė Labanauskaitė.
Muzika: A. Silver Mt. Zion, „Godspeed You!“, „Black Emperor“, Mari Boine, Nick Cave, „Muse“.
Garsas: Rolandas Cikanavičius, Tautvilas Gurevičius, Donatas Kielius.
Premjera: 2007, 2009.
Trukmė: 50′.
Laikas ir vieta: gegužės 4, antradienis, 18:00 Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatras

Apie spektaklį

Tai, kas įgimta ir paveldėta, kas įgyjama ir prarandama, kas yra ir ko nėra. Tai vidinė realybė, neparodanti tikrovės. Tai – tabernakulis. Pirštų atspaudai. Kodavimas. Poetiškai atskleista žmogaus asmenybės drama, kurioje praeitis su dabartimi susipina į mažo kraujotakos rato pasaulį. Jaunatviška energija trykštančiame „Ego ir ID“ šokiu, vaidyba, dainomis bei gausiomis metaforomis kuriama savita teatro kalba.

Apie Airą Naginevičiūtę

Choreografė, šokėja ir pedagogė Aira Naginevičūtė studijavo anuometinės Lietuvos konservatorijos Klaipėdos fakultete choreografijos pedagogiką. 1989 m. įkūrė šiuolaikinio šokio trupę „Fluidus“. 1998 m. ji pradėjo dėstyti improvizaciją ir šiuolaikinio šokio techniką Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o nuo 2003 m. vadovauja šokio specialybės studentų kursui, dėsto improvizaciją ir kompoziciją. Naginevičiūtė yra sukūrusi apie dvi dešimtis šokio spektaklių ir kompozicijų. Per pastarąjį dešimtmetį choreografė sukūrė didžiausius savo spektaklius – „Processus“ (2002) ir „Nėščia tyla“ (2005), „Ego ir ID“ (2007, 2009), „Mėnulis nepaiso lojančių šunų“ (2008). Šokio spektaklis „Processus“ Naginevičiūtei pelnė Kultūros ministerijos premiją už metų choreografiją.

Būk pirmas ir laimėk kvietimą 2 asm. į  šokio spektaklį „Ego ir ID“

Pirmąjį kvietimą norėtume padovanoti labai operatyviai,  pačiam pirmąjam kuris komentaruose teisingai parašys už ką ir kada Aira Naginevičiūtė pelnė auksinį scenos kryžių?

6 komentarai apie “Laimėk kvietimus į šiuolaikinio šokio festivalį „Naujasis Baltijos šokis ’10“

  1. Sveikiname Gretą, kuri teisingai ir pirmiausiai atsakė į užduotą konkurso klausimą bei dovanojame kvietimą 2 asm. į šokio spektaklį „Ego ir ID“.

    P.S
    Greta susisieki su manim kontaktuose nurodytu emeilu, parašysiu kokiu būdu galėsi pasiimti kvietimą.

  2. Visai apsimoka pradėt rytinę naujienų apžvalgą ne nuo delfio :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.