Laimėk SERHIJ ŽADAN romaną „Depeche Mode”.

Lyg tyčia apie Serhij Žadan „Depeche Mode” teko padiskutuoti viename vakarėlyje: skaičiusieji tik aikčiojo ir kėlė  į viršų nykščius, o neskaičiusieji tik klapsėjo akutėmis, traukė pečiais ir reiškė norą susipažinti su minimu romanu. Aš garsiai pasiguodžiau, kad turimas egzempliorius jau pusmetį keliauja per rankas ir nesiruošia sugrįžti pas  šeimininką, bet santūriai nutylėjau, kad leidykla „kitos knygos” kaip tik sutiko padovanoti G. skaitytojams vieną egzempliorių. Nesuprantantiems apie ką eina kalba, siūlau paskaityti apžvalgą ir sudalyvauti konkursėlyje.

9Norintieji knygą laikyti savo rankose turi tiesiog brūkštelti elektroniniu paštu: knyga@g-taskas.lt kodėl šita knyga turėtų atsidurti būtent norinčiojo lentynoje. Įtikinėjimai priimami iki 2009-07-29 21 val. 00 min.

Laimėtojas ir jo atsakymas bus paviešintas komentaruose.

p.s. Knygų ir kitų prizų mes nepristatinėjame, o maloniai susitarę bandome įteikti palankiausiomis abiems pusėms sąlygomis..

fb-share-icon

6 komentarai apie “Laimėk SERHIJ ŽADAN romaną „Depeche Mode”.

 1. Šeimininką skubu nuraminti, knyga akylai saugoma, nuo jos valomos dulkės reguliariai ir skolininkui vis primenama, apie pareigą grąžinti, o dabar, matyt, jau bus ir pareiga atsidėkoti materealiai už tokį uždelsimą :)

 2. netingi žmonės parašyti ilgų laiškų, kaip nori knygos, kaip be jų gyvenimo nebūtų, bet tingi pasiskaityti apie ką yra „Depeche mode”. nesuprantu, kam reikalingas skaitalas, kai nežinai net apie ką jis, ar tiks tavo skoniui, ar ne? čia iš serijos turbūt на халяву и уксус сладкий.
  tai pamaniau būt gerai knygą atiduot tiesiog pirmajam atsiliepusiam, ale gerai, kad pažiūrėjau jog pirmojo laiško turinys maždaug toks:

  „Labas , Jūsų draugas Arnoldas Butkutis palaiko internetinę peticiją, kad sustabdytų šunų kankinimą ir šuns mėsos vartojimą Pietų Korėjoje ir mano, kad jūs turite pasirašyti…”

  tad atsižvelgiant į tai, kad Butkutis gali nesuprasti, kokią knygą jam noriu padovanoti, skelbiu kitą nugalėtoją:

  „O, eilinis „laimėk” konkursas.
  O, nebloga knyga, ką čia pripezėjus, kad laimėčiau, m?
  Gal kabintis už to, kad esu viena iš DM gerbėų, kurios buvusios keliuose koncertuose (ne tik Lietuvoj), kurios viską žino, kas apie DM parašyta vikipedijoj ir net vikipedėjėj (nes ten nieko neparašyta), ir kurios drįstų pasigalynėt su netikėtais faktais šitoj knygoj? Gal kabintis už to, kad tai būtų dar viena „varnelė” išbandant rašytojų geografiją, o kur dar paties Dekšnio anksčiau suraityti epitetai „talentinga
  radikalia publicistika dvelkiančių eilių ritmui” (bet kam tai įdomu)?
  Gal pažadėt, kad perskaičiusi parašysiu kokius tai perskaitytojos įspūdžius g-taško maniera?
  Gal meluot, jog striuka su humoro jausmu, tad ši knyga – potenciali toliau progresuojančios ligos reabilitatorė? Arba kad svaigstu nuo kiekvienos knygos recenzijos ir kaip man patinka tavo stilius, aha?
  Nesąmonė.
  Reikia imt, sukaupt visą drąsą ir, kaip sako mano brolis (tik kitam kontekste), rėžt:
  – Ovidijau, po šimts, noriu perskaityt šitą knygą, tai būk tu geras, jei gali (aišku)!

  Dalia” kadugelis@…

  p.s. tikiuosi įspūžių

 3. ei, nebijot, kad visi dabar nusiziures ir rasys „ovidijau, buk tu geras” ar „pauliau, please, be bajeriu”? :) nors, hm, visgi turbut idomus yra tie zmoniu itikinejimai – juk kiekviena karta turi perspjaut kazkokiu budu kitus, jei jau toks tas kriterijus, atrenkantis nugaletoja (ne kuris pirmas, ne random’as uz teisingus atsakymus ar dar kaip nors). butkuciui irgi thumbs up :p

 4. nebijau. dar zadejau p.s. prideti, kad kita karta su kreipiniais neisdegs, bet pagalvojau, kad kita karta parasysiu, jog „si karta is karto atmetem variantus su kreipiniais”. :)

 5. Lukai, kitą syk parašysim, kad negali dalyvauti esami, buvę g. rašytojai ir jų antrosios pusės :) Realiai, bent jau aš, stengiuos užduot klausimus, kad vėliau užtektų random.org patarimo išaiškinant nugalėtojus – per daug sopa širdį atrinkinėt geriausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.