LAIMĖK Serhij Žadan romaną „Depeche Mode”.

9 Taigi, kaip žadėta, G. ir leidykla „Kitos knygos” padovanos vienam iš skaitytojų Serhij Žadan romaną „Depeche Mode”. Apie graudžiai juokingą knygą iš savo varpinės jau rašėme, dabar galite perskaityt nugarėlės pristatymą ir sudalyvaut konkursėlyje.

Ukrainiečių literatūros enfant terrible – Serhijaus Žadano romanas – trijų jaunų charkoviečių kelionė po savo miestą, ieškant dingusio draugo, kuriam jie turi pranešti apie patėvio žūtį. Posovietinis Charkovas – iš bejėgiškumo sužvėrėjusi milicija, čigonų ,,miestelis\” su narkotikų prekiautojais, apleistose gamyklose įsikūrę jauni trockininkai, amerikietis pamokslininkas su paauksuotu roleksu ant rankos, adrenalino pertekliaus draskomų futbolo sirgalių karai, snobiški madingų žurnalų redaktoriai ir jiems parsidavę ,,padorūs” jauni karjeristai. Labai liūdnoje ir labai juokingoje knygoje maištas persipynęs su autentiška ir dažnai neviltinga kartos, kuriai priklauso ir pats autorius, patirtimi.

Norintieji laimėti knygą turi kuo greičiau parašyti el. paštu: knyga@g-taskas.lt kas sukūrė S. Žadan knygos „Depeche Mode” lietuviškojo leidimo viršelį?. Išburtas laimėtojas bus paviešintas komentaruose. Beje, knygų ir kitų prizų mes nepristatinėjame, o maloniai susitarę bandome įteikti palankiausiomis abiems pusėms sąlygomis.

fb-share-icon

3 komentarai apie “LAIMĖK Serhij Žadan romaną „Depeche Mode”.

  1. Greičiausias buvo ir laimėtojas jau yra: Šarūnas, kurio emailo užvadinimas:
    Nuo: „Kukas Vulgaris”
    Data: 2009 Sausis 15, 11:32 , Ket

    „Depeche mode” lietuvišką viršelį sukūrė: Ramūnas Gilys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.